Czytam, bo lubi

Nasi uczniowie zaangaowali si w akcj promujc czytelnictwo

"Czytam, bo lubi".

Prace Pauliny Chodak, Sebastiana Misiuka oraz Justyny Kowardziej
ukazay si w "Kurierze Porannym".
Dostpne s rwnie w wersji internetowej:
Praca Pauliny Chodak
Praca Sebastiana Misiuka
Praca Justyny Kowardziej

Akcja Czytam, bo lubi trwa nadal, tote zachcamy do dzielenia si refleksjami
po lekturze ulubionych ksiek!

Opiekun Edyta Bartoszewicz.


ROK SZKOLNY 2016/2017 - NOWE KONKURSY

  • XVII Regionalny Konkurs Informatyczny
  • V Oglnopolski Konkurs Logiczny Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego Jana Pawa II
  • 4. Oglnopolski konkurs wiedzy o krajach hiszpaskojzycznych Domeykiada 2017
  • Oglnopolski Konkurs Plastyczny "TCZA" FOTO

  • ROK SZKOLNY 2013/2014 - NOWE KONKURSY

  • "Prbna matura " z matematyki dla uczniw klas drugich
  • Podlaska mozaika. W poszukiwaniau wsplnoty pogranicza.
  • Szkolny Konkurs Matematyczny
  • KONKURS WIEDZY O FRANCJI I KRAJACH FRANKOFOSKICH 2013/2014
  • VIII EDYCJA KONKURSU FRANCOPHONIE POETIQUE "Moja podr do Walonii"
  • "Kangur Matematyczny 2014"
  • Szkolny przegld kold i pastoraek"
  • Stroik witeczny"
  • "Olimpiada Wiedzy Archimedes. Plus"- Matematyka Plus
  • Midzynarodowy konkurs Informatyczny "Bbr 2013"

  • ROK SZKOLNY 2012/2013 - NOWE KONKURSY

  • REGULAMIN Oglnopolskiego Konkursu Geologiczno-rodowiskowego "Nasza Ziemia - rodowisko przyrodnicze wczoraj, dzi i jutro"
  • OGLNOPOLSKI KONKURS GEOLOGICZNO-RODOWISKOWY "Nasza Ziemia - rodowisko przyrodnicze wczoraj, dzi i jutro"
  • Regionalny Konkurs Informatyczny
  • XVII Oglnopolski Konkurs Wiedzy Biblijnej
  • XII edycja konkursu Diversity organizowanego przez Centrum Oprogramowania Motoroli w Krakowie
  • Serfuj. Respektuj. Polskie Centrum Programu Safer Internet zaprasza do udziau w konkursie!
  • 150 lat Powstania Styczniowego - ekspozycja, dokument
  • Komputerowy Biathlon dla szk rednich - oglnopolski konkurs informatyczny
  • Stroiki witeczne
  • Zapraszamy Anioy do Szkoy
  • Szkolny przegld kold i pastoraek
  • Konkurs "PODLASKA MOZAIKA w poszukiwaniu wsplnoty pogranicza"
  • Konkurs Pikno Powiatu Bielskiego edycja IV (2012 r.)
  • XLIV Olimpiada Jzyka Rosyjskiego
  • Nasze osignicia w olimpiadach
    oraz konkursach przedmiotowych i artystycznych


    ROK SZKOLNY 2014/15


    1. Konkurs wiedzy o Francji
    2. Konkurs odby si 26 lutego 2015r. w VI LO w Biaymstoku,
      wziy w nim udzia 3 uczennice:
      Edyta Kowardziej, Mariola Bolesta i Iza Chowaska.
      Wyniki bd dostpne po rozstrzygniciu konkursu - trzymamy kciuki za nasze uczestniczki.

    ROK SZKOLNY 2013/14


    1. Konkurs matematyczny "Olimpiada wiedzy Archimedes. Plus"
    2. Konkurs odby si 8 listopada 2013r. wzio w nim udzia 24 uczniw.
      Siedmiu uczniw naszej szkoy uzyskao tytu laureata:
      • Julia Bzowska kl. I c
      • Cezary Poniak kl. III c
      • Dominika Cioek kl. I b
      • Zuzanna Rudko kl. I c
      • Piotr Dzun kl. I c
      • Wojciech Jakubowski kl. II c
      • Agnieszka Oszczepaliska kl. III c
      opiekunowie - Tomasz Sysua i Halina Sysua

    3. Miedzynarodowy konkurs informatyczny "Bbr"
    4. Udzia wzili uczniowie:
      Przemysaw Gnatowski kl. IIIc
      Jakubowski Wojciech kl. IIc

      dyplom Przemka
      dyplom Wojtka
      opiekun - Ewa Trzeszczkowska


    ROK SZKOLNY 2012/13


    1. Oglnopolski Konkurs Chemiczny Alchemik
    2. Tomasz Osmlski, ucze klasy IIB uzyska bartdzo dobry wynik - 30 pkt. - maksymaln liczb punktw w konkursie testowym.

      Dyplomy wyrnienia otrzymali:

      Weronika Lebiedziska - 29 pkt.
      Justyna Kowerdziej - 26 pkt.
      Martyna Zawadzka - 26 pkt.
      Czytaj wicej
      Opiekun - Jolanta Jancewicz.

    3. Konkurs filmowy "Poka jzyk"
    4. Filmom
      • Agnieszki Bolesty
      • Joanny Bogusz
      • Ewy Szmuro
      przyznano 7 miejsce.
      Organizatorem konkursu by Instytut Dziedzictwa Narodowego
      Czytaj wicej
      (opiekun - Elbieta Prorok)

    5. "Olimpiada Teologii Katolickiej"
    6. Do etapu centralnego zawalifikowaa si:
      • Agnieszka Oszczepaliska kl. IIC
      (opiekun - ks. Pawe Solka)

    7. "Podaniczka Boonarodzeniowa Podlasian"
    8. Konkurs organizowany pod patronatem Kapituy Ziemi Podlaskiej.
      W konkursie wziy udzia prawie wszystkie bielskie szkoy ponadgimnazjalne.
      Nasze Liceum reprezentowali nastpujcy uczniowie:
      • Maciej Kuczyski kl. IC - I miejsce
      • Przemysaw Gnatowski kl. IIC - I miejsce
      • Iza Pietrzykowska kl. IC - II miejsce
      • Adriana Kozowska kl. IIC i Mateusz Supski kl. IIC.

      Czytaj wicej, zdjcia
      (opiekun - Edyta Bartoszewicz)

    9. "Mistrz Gramatyki Jzyka Rosyjskiego 2013"
    10. Do eliminacji okrgowych zawalifikowali si:
      • Natalia Andrejuk kl. IIIB
      • Izabela Demianiuk kl. IIC
      • Cezary Poniak kl. IIC
      • Mateusz Romaczuk kl. IIC
      (opiekun - Grayna Wdowiak)

    11. V miejsce w "Komputerowym Biathlonie dla szk rednich" - Oglnopolski Konkurs Informatyczny
    12. W konkursie wzia udzia druyna "Kociuchy"w skadzie:

      • Jakub Rombel kl. IIC
      • Przemysaw Gnatowski kl. IIC
      • Adam Jakubowski kl. IIIC
      • Wojciech Jakubowski kl. IC

      Dyplomy:
      Kuby Rombla
      Przemka Gnatowskiego
      Adama Jakubowskiego
      Wojtka Jakubowskiego
      Czytaj wicej...

      (opiekun - Ewa Trzeszczkowska)

    13. Olimpiada Wiedzy o HIV/AIDS - etap wojewdzki
    14. Uczestnicy:
      • Martyna Zawadzka kl. IIIB
      • Marta urakowska kl. IIIB
      (opiekun - Magorzata Olszewska)
      Czytaj wicej, zdjcia

    15. Oglnopolski Konkurs Eko-Planeta
    16. Uczestnicy konkursu Eko - Planeta "Skrzydlaci mieszkacy mojej okolicy":
      • Magdalena apiska kl. IIB
      • Mateusz Hilarski kl. IIB
      • Piotr Filipek kl. IC
      • Borowski Przemysaw kl. IC
      Uczniowie wykonali albumy.
      Czekamy na wyniki :))
      (opiekun - Magorzata Olszewska)
      Czytaj wicej, zdjcia

    17. Jakub Rombel kl. IIC, Przemysaw Gnatowski, Adam Jakubowski i Wojciech Jakubowski bior udzia w Komputerowym Biathlonie dla szk rednich - Oglnopolski Konkurs Informatyczny
    18. Zobacz wyniki konkursu

      Czytaj wicej o konkursie
      (opiekun - Ewa Trzeszczkowska)

    19. Jakub Rombel kl. IIC zosta wyrniony
      w Oglnopolskim Konkursie Informatycznym
      "Interaktywny produkt IT"

    20. Kuba wykona animacj zwizan tematycznie z akcj
      "Bezpieczne Wakacje"
      Kuba gratulujemy!!!

      Wyniki konkursu, praca Kuby, zobacz
      (opiekun - Ewa Trzeszczkowska)

    21. Wojewdzki konkurs "Babcia, Dziadek i Ja"
      • Jakub Rombel kl. IIC - III miejsce w Wojewdzkim konkursie
        "Babcia, Dziadek i Ja"
      • (opiekun - Ewa Trzeszczkowska)

      • Renata Kozowska - wyrnienie

    22. "Test Matematyka Plus"
    23. Udzia wzio 24 uczniw.
      • Adam Jakubowski kl IIIc laureat II stopnia
      • Bartomiej Hryniewicki kl III c - laureat III stopnia
      • Tomasz Stepaniuk kl III c i Martyna Zawadzka kl III b laureaci IV stopnia.
      (opiekunowie - Halina Sysua, Tomasz Sysua)

    24. "Kangur Matematyczny 2013"
    25. udzia wzio 15 uczniw.
      Wojciech Jakubowski kl I c- Wyrnienie
      (opiekun - Tomasz Sysua)

    26. "Szkolny Konkurs Matematyczny dla uczniw klas I i II"
    27. W konkursie wzio udzia 20 uczniw: 13 z klas pierwszych i 8 z klas drugich.

      Najlepsze wyniki wrd uczniw klas pierwszych uzyskali uczniowie:
      1. Michalina Somiska kl. I b - I miejsce
      2. Wojciech Jakubowski kl. I c - II miejsce
      3. Natalia Fiedorowicz kl. I a - III miejsce

      Najlepsze wyniki wrd uczniw klas drugich uzyskali uczniowie:
      1. Przemysaw Gnatowski kl. II c - I miejsce
      2. Cezary Poniak kl. II c - II miejsce
      3. Aneta Karpuk kl. IIb - III miejsce
      4. Tomasz Osmlski kl. IIb - III miejsce
      5. Dariusz Krasowski kl. IIc - III miejsce
      (opiekunowie - Halina Sysua, Tomasz Sysua)

    28. Natalia Andrejuk IIIB - zakwalifikowaa si do eliminacji okrgowych
      XLIV Olimpiady Jzyka Rosyjskiego.
    29. Gratulujemy!!!
      (opiekun - Grayna Wdowiak)

    30. XXXVI Olimpiada Jzyka Francuskiego
      • Marlena Wierciska IIID - zakwalifikowaa si do etapu regionalnego OJF
      Marlena na etapie szkolnym w grupie klas nie-dwujzycznych zdobya odpowiedni liczb punktw i zakwlifikowaa si do etapu regionalnego. Gratulujemy!!!
      (opiekun - Krystyna Zielinko)

    31. Nutka Poliglotka
      • Magorzata Priebe ID - II miejsce w Polsce w IX Oglnopolskim Przegldzie Piosenki Europejskiej - Nutka Poliglotka 2012
      Magorzata reprezentowaa Bielski Dom Kultury. Instruktor p. Justyna Porzeziska. Wyniki konkursu

    32. Konkurs fotograficzny Muzeoklatki - Kategoria I (dzieci i modzie) Nagroda
      • Jakub Rombel IIC

      czytaj o konkursie

    33. "Jan pawe II w oczach dziecka"- VII Edycja Oglnopolskiego Konkursu Plastycznego dla dzieci i modziey.
      • Patrycja Pirkowska otrzymaa nagrod
      • Renata Kozowska zaja V miejsce
      Etap diecezjaly.
      (opiekun - ks. Pawe Solka)

    ROK SZKOLNY 2011/12


    1. Olimpiada Wiedzy o wiecie Antycznym - LAUREAT
      • Tomasz Osmlski IB
      (opiekun - Andrzej Jarzbek)

    2. "eDukacja z Panem T.K.I.-em - przewodnik multimedialny"- konkurs informatyczny - LAUREAT - I miejsce w POLSCE
      • Jakub Rombel IC
      Czytaj wicej, zdjcia
      (opiekun - Ewa Trzeszczkowska)

    3. "Palma Wielkanocna Podlasian" - konkurs dla uczniw szk powiatu bielskiego.
      • kategoria palma - Marta urakowska I miejsce
      • kategoria stroik - Judyta Guz, Karolina Piotrowska
        i Magdalena Szurbak I miejsce,
      • kategoria palma - Joanna Wojno III miejsce
      (opiekun - Edyta Bartoszewicz)

      Czytaj wicej, zdjcia

    4. XLIII Olimpiada Jzyka Rosyjskiego - wyrnienie:
      • Natalia Andrejuk IIB

    5. Oglnopolski Turniej Wiedzy Poarniczej
    6. Do eliminacji powiatowych przeszli:
      • Sebastian Grski IF
      • Patrycja Laszewicz IID
      • Adrian Rzepniewski IIC
      • Krzysztof Puchalski IIC
      I miejsce zaj Adrian Rzepniewski IIC i zakwalifikowa si do eliminacji wojewdzkich.
      (opiekun Marzena Pogorzelska - Cioek)

    7. Szkolny etap Olimpiady wiedzy o HIV/AIDS
    8. Do etapu powiatowego zakwalifikowali si:
      • Martyna Zawadzka IIB
      • Bartomiej Waszkowiak IIB
      • Barbara Abramczuk IC
      • Izabela Demianiuk IC
      • Marta Zurakowska IIB
      (opiekun - Magorzata Olszewska)

    9. Oglnopolski Konkurs Ekologiczny "Eko-Planeta" pt."Fascynujca przyroda polskich lasw"
    10. W konkursie udzia wziy:
      • Estera Misiuk IB
      • Magdalena apiska IB
      • Agnieszka Leonkiewicz IB
      • Agata Hryniewicka IB
      (opiekun - Magorzata Olszewska)


    11. XXII Olimpiada Teologii Katolickiej - szczebel diecezjalny:
      • Agnieszka Oszczepaliska IIC
      • Edyta Anna Paszkowska IIIA
      (opiekun s. Wioletta Boro)

    12. Oglnopolska Olimpiada "Myli Jana Pawa II" - etap wojewdzki:
      • Tomasz Osmlski IB
      • Marta Osmlska IB
      • Marta urakowska IIB
      (opiekun s. Wioletta Boro)

    13. Oglnopolski Konkurs Wiedzy Biblijnej - etap wojewdzki:
      • Agnieszka Oszczepaliska IC
      • Karol Rzepniewski IC
      • Adam Jakubowski IC
      (opiekun s. Wioletta Boro)

    14. Oglnopolski konkurs "Bbr":
    15. udzia brali:
      • Jakub Rombel IC
      • Przemysaw Gnatowski IC
      (opiekun - Ewa Trzeszczkowska)

    16. Oglnopolski Konkurs Recytatorski - etap powiatowy:
    17. udzia brali:
      • Karolina Magorzata Hryniewicka IID
      • Agata Bubel IID
      (uczennice przeszy do nastpnego etapu konkursu - 28 kwietnia 2012r. zaprezentuj si w Biaymstoku)