Futsal 21.02.2013 r.

Wyniki szkolnego turnieju w Futsal:


I miejsce – Kl. IIIA w składzie:
Marcinkiewicz Rafał, Kuna Dariusz, Młodzianowski Mateusz, Sierocki Adam, Gładzki Patryk, Krasowski Konrad.

II miejsce – kl. IIID w składzie:
Łajkowski Marcin, Szatyn Piotr, Woroszył Łukasz, Zakrzewski Adam, Wojeński Rafał, Górski Sebastian

III miejsce - IBD w składzie:
Daniłowski Daniel, Jakimiuk Mariusz, Janaszkiewicz Maciej, Olszański Dawid, Moczulski Piotr, Kiełsa Jakub.

IV miejsce – kl. IC

V-VI miejsce – kl. IIIC 2, IIAB

VII-VIII-IX miejsce - klasy IIIC, IA, IIC.

Lista strzelców turnieju szkolnego w futsal:

  1. Daniłowski Daniel kl. ID - 17 bramek
  2. Woroszył Łukasz kl. IIID - 8
  3. Lewandowski Łukasz kl. IC - 6
  4. Marcinkiewicz Rafał kl. IIIA - 6
  5. Zakrzewski Adam KL. IIID - 5
  6. Krasowski Konrad Kl. IIIA - 5
  7. Piotrowski Jakub Kl. IIB - 4
  8. Kuczyński Maciej Kl. IC - 3
  9. Jakimiuk Mariusz Kl. ID - 2
  10. Kuna Dariusz Kl. IIIA - 2
  11. Osmólski Tomasz Kl. IIB - 2
  12. Kulikowski Rafał Kl. IIB - 2
  13. Kiełsa Jakub Kl. IB - 2
  14. Więch Adam Kl. IIC - 1
  15. Górski Adrian Kl. IIC - 1
  16. Sierocki Adam Kl. IIIA -1
  17. Krasowski Dariusz Kl. IIC - 1
  18. Dobrogowski Krzysztof Kl. IIIC - 1
  19. Niewiński Damian Kl. IIIC - 1
  20. Rzepniewski Adrian Kl. IIIC - 1
  21. Szatyn Piotr Kl. IIID - 1
  22. Młodzianowski Mateusz Kl. IIIA - 1
  23. Hryniewicki Szymon Kl. IA - 1
  24. Żukowski Rafał Kl. IA - 1
  25. Lipka Damian Kl. IA - 1
  26. Jakubowski Adam Kl. IIIC - 1
  27. Sidoruk Radosław Kl. IIIC – 1
  28. Stepaniuk Tomasz Kl. IIIC - 1
  29. Hilarski Mateusz Kl. IIB - 1
  30. mini mini mini mini mini mini mini mini mini mini mini mini mini mini mini mini mini mini mini mini mini mini mini mini mini mini mini mini mini mini mini mini mini mini mini mini mini mini mini mini mini

    Zawody zorganizował i przeprowadził Dariusz Laszewicz.


    SZKOŁA W OBIEKTYWIE

  31. Zobacz zdjęcia

  32. Budowa hali sportowej

  33. Zobacz zdjęcia

  34. ROK SZKOLNY 2018/2019

  35. Ogólnopolski Konkur Ekologiczny EKO PLANETA.
  36. Spotkanie opłatkowe, przegląd kolęd i pastorałek, konkurs stroików świątecznych.
  37. "Nauczyciel na medal" - druga edycja konkursu.
  38. XXXIV Olimpiada Wiedzy Ekologicznej.
  39. Olimpiada Archimedes.Plus, Matematyka.Plus.
  40. 100 zadań na 100-lecie Liceum.
  41. Harcerze w przedszkolu.
  42. Jesienny Złaz Hufca ZHP w Bielsku Podlaskim.
  43. Światowy Dzień Pamięci Ofiar Wypadków Drogowych i Dzień Odblasków.
  44. Powiatowe obchody 100 Rocznicy Odzyskania przez Polskę Niepodległości.
  45. Szkolny turniej w tenisie stołowym.
  46. #RekordDlaNiepodległej
  47. Polonez taniec wykonany przez całą społeczność liceum korytarzami szkoły.
  48. Szkolne obchody 100 Rocznicy Odzyskania przez Polskę Niepodległości.
  49. Broszurka opracowana na obchody 100 lecia Liceum.
  50. Ślubowanie klas pierwszych.
  51. Prezentacja książki Pana Zbigniewa Romaniuka "Ku Niepodległej Powiat Bielski w latach 1914 - 1939"
  52. Dzień otwarty w 100 lecie naszego Liceum
  53. Akcja "Flaga"
  54. Bieg dla Niepodległej
  55. XI edycja Szkolnego Konkursu Wiedzy o Historii Naszego Liceum
  56. Obchody 100-lecia Liceum oraz Powiatowych obchodów Dnia Edukacji Narodowej.
  57. Szkolenie metodyczne nauczycieli bibliotekarzy.
  58. Pielgrzymka maturzystów na Jasną Górę.
  59. Wykład "Zagrożenia z Internetu".
  60. Grzybobranie.
  61. Otrzęsiny klas pierwszych.
  62. Narodowe Czytanie.
  63. Salon Maturzystów 2018.
  64. Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2018/2019.

  65. ROK SZKOLNY 2017/2018

  66. Obchody 98 rocznicy „Cudu nad Wisłą” oraz Święta Wojska Polskiego.
  67. 75 rocznica mordu dokonanego w lesie pilickim przez niemieckiego okupanta
  68. XI zjazd Wychowawców i Wychowanków.
  69. Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2017/2018.
  70. Spotkanie z Panem Piotrem Łobodzińskim.
  71. Rajd pieszy w 100-lecie szkoły.
  72. Konkurs "Historia najnowsza Polski w poezji dzieci i młodzieży".
  73. Spotkanie Pani Urszuli Siecińskiej z młodzieżą Liceum.
  74. Wizerunek Tadeusza Kościuszki na polskich znaczkach pocztowych 1918 - 2018.
  75. Uroczyste zakończenie roku szkolnego klas maturalnych.
  76. 227 rocznica uchwalenia Konstytucji 3 Maja.
  77. Spotkanie autorskie z Panią Martą Panas-Goworską i Panem Andrzejem Goworskim.
  78. Pielgrzymka maturzystów na Jasną Górę.
  79. Wycieczka do Londynu.
  80. Mistrzostwa Liceum w szachach.
  81. Dzień Otwarty w naszym Liceum.
  82. Walentynkowa Poczta Kwiatowa I LO.
  83. Szkolenie z zakresu pierwszej pomocy.
  84. Ferie z IPN.
  85. Studniówka 2018.
  86. Opłatek szkolny, konkurs kolęd i pastorałek, jasełka.
  87. Licealiada Województwa Podlaskiego w Koszykówce Chłopców.
  88. Mistrzostwa Powiatu Szkół Ponadgimnazjalnych w Futsalu Chłopców w Rudce 15.XII.2017.
  89. Mistrzostwa Szkoły w Koszykówce Dziewcząt 08.XII.2017.
  90. Sztuka bez granic
  91. Noc filmowa
  92. Zawody szachowe.
  93. Złaz Jesienny Podlaskiego Hufca Związku Harcerstwa Polskiego w Bielsku Podlaskim.
  94. Wizerunek Tadeusza Kościuszki.
  95. Gimnazjaliści w naszej szkole.
  96. Maurycy Naliwajko z klasy IIC stypendystą Prezesa Rady Ministrów.
  97. Wycieczka do Warszawy w dniu 17.11.2017r.
  98. I Liga Licealiady Województwa Podlaskiego w siatkówce.
  99. Powiatowe obchody 99 Rocznicy Odzyskania przez Polskę Niepodległości.
  100. Szkolne obchody 99 Rocznicy Odzyskania przez Polskę Niepodległości .
  101. Konkurs Pieśni Patriotycznej.
  102. X edycja Szkolnego Konkursu Wiedzy o Historii Naszej Szkoły.
  103. Półfinały Wojewódzkie w Tenisie Stołowym Dziewcząt i Chłopców w Dobrzyniewie Dużym
  104. Mistrzostwa Powiatu w Tenisie Stołowym Dziewcząt i Chłopców.
  105. Świeć przykładem.
  106. Szkolny konkurs języka angielskiego ‘Who is the Master of English?’i wiedzy o Wielkiej Brytanii.
  107. Mistrzostwa Szkoły w Tenisie Stołowym
  108. Ogólnopolski finał konkursu E(x)plory.
  109. "Pogadajmy z historią".
  110. XII edycja Międzynarodowego Konkursu Plastycznego "Święty Jan Paweł II w oczach Dziecka".
  111. Dzień Nauczyciela.
  112. Nasz Patron Tadeusz Kościuszko.
  113. Poczet Sztandarowy naszego Liceum podczas Mszy za Ojczyzneę
  114. Ślubowanie klas pierwszych.
  115. Legalna Kultura - warsztaty dla klas III.
  116. Próbna ewakuacja szkoły.
  117. Budowa hali sportowej przy naszym Liceum.
  118. XIV Mistrzostwa Szkoły w Grzybobraniu.
  119. Otrzęsiny klas pierwszych.
  120. Diecezjalny Dzień Młodzieży w Serpelicach.
  121. Poczet Sztandarowy naszego Liceum podczas Mszy za Ojczyzneę
  122. Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2017/2018

  123. ROK SZKOLNY 2016/2017

  124. Zakończenie roku szkolnego 2016/2017.
  125. Wzyta Księdza Biskupa Tadeusza Pikusa w naszym Liceum.
  126. Wycieczka w góry klas: IC i ID - czerwiec 2017.
  127. Projekt edukacyjno - przyrodniczy: "Dlaczego warto chronić czynnie? Bierna i czynna ochrona przyrody w Puszczy Białowieskiej" - etap czwarty.
  128. Projekt edukacyjno - przyrodniczy: "Dlaczego warto chronić czynnie? Bierna i czynna ochrona przyrody w Puszczy Białowieskiej" - etap trzeci.
  129. Wyprawa rowerowa klasy IC.
  130. Konkurs Krasomówczy "Orator".
  131. Dzień Dziecka 2017.
  132. Wyprawa rowerowa klasy 2C.
  133. Wizyta w Pałacu Prezydenckim w Warszawie 26.05.2017 r.
  134. XVII edycja Ogólnopolskiego Konkursu Języka Angielskiego ENGLISH ACE.
  135. Projekt edukacyjno - przyrodniczy: "Dlaczego warto chronić czynnie? Bierna i czynna ochrona przyrody w Puszczy Białowieskiej" - etap drugi.
  136. Drugi etap Konkursu Naukowego E(x)plory.
  137. XXI Ogólnopolski Konkurs Wiedzy Biblijnej.
  138. Uroczyste zakończenie roku szkolnego klas trzecich.
  139. 226 rocznica uchwalenia Konstytucji 3 Maja.
  140. Projekt edukacyjno - przyrodniczy: "Dlaczego warto chronić czynnie? Bierna i czynna ochrona przyrody w Puszczy Białowieskiej"
  141. Olimpiada Teologii Katolickiej - etap ogólnopolski.
  142. Wybory do Samorządu Uczniowskiego.
  143. Dzień Otwarty w I LO!!!.
  144. Olimpiada Teologii Katolickiej - etap diecezjalny.
  145. XVII edycja Ogólnopolskiego Konkursu Języka Angielskiego FOX
  146. Stypendium Prezesa Rady Ministrów na rok szkolny 2016/2017.
  147. Mecze ligowe w koszykówce chłopców w Zambrowie 12.12.2016.
  148. Wycieczka klasy IB i ID do Muzeum Podlaskiego i strefy wysokich lotów.
  149. Mikołajki 2016.
  150. Mistrzostwa Powiatu w Futsalu Chłopców 02.XII.2016.
  151. Zawody szachowe dziewcząt i chłopców.
  152. Wycieczka klasy IC do muzeum w Białymstoku.
  153. Wycieczka klasy IC do strefy wysokich lotów.
  154. Rozgrywki II Ligi w siatkówce dziewcząt 04.XI.2016.
  155. Rozgrywki II ligi koszykówki chłopców 3.11.2016.
  156. Apel z okazji Święta Niepodległości.
  157. Szkolny turniej w koszykówce 30.XI.2016r.
  158. Apel z okazji Święta Niepodległości.
  159. Mecze ligowe w koszykówce chłopców w Puńsku 17.11.2016.
  160. Konkursu Wiedzy o I naszym Liceum.
  161. Konkurs Pieśni Patriotycznej.
  162. Sprzątanie grobów przez klasę IC w lesie pilickim 27 października 2016 r.
  163. Powiatowe Biegi Przełajowe 20.X.2016.
  164. Dzień Edukacji Narodowej.
  165. Ślubowanie klas pierwszych.
  166. Mistrzostwa I Liceum Ogólnokształcącego im. Tadeusza Kościuszki w indywidualnych biegach przełajowych dziewcząt.
  167. Otrzęsiny klas pierwszych.
  168. Sprzątanie Świata 2016.
  169. Podsumowanie roku sportowego 2015/2016.
  170. Rozgrywki szkół ponadgimnazjalnych w piłkę nożną o Puchar Starosty Bielskiego.
  171. Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2016/2017.

  172. ROK SZKOLNY 2015/2016

  173. "Jak nie czytam, jak czytam"
  174. Dni Bielska 2016.
  175. Konkurs - "Tadeusz Kościuszko i jego epoka"
  176. Uroczyste zakńczenie roku szkolnego klas maturalnych.
  177. 225 rocznica uchwalenia Konstytucji 3 Maja.
  178. Inicjatywa społeczna.
  179. Konkurs El-Robo-Mech.
  180. XI Ogólnopolska Olimpiada Kreatywności - Destination Imagination - Oczyma Wyobraźni.
  181. Konkurs wiedzy "Z książką przez wieki" - II edycja
  182. Mistrzostwa Szkoły w KETTLEBELL.
  183. ARS - czyli jak dbać o miłość?
  184. Targi edukacyjne - 06 kwietnia 2016 r.
  185. Pielgrzymka Maturzystów na Jasną Górę.
  186. Dzień otwarty w naszym Liceum.
  187. Licealiada Województwa Podlaskiego w Pływaniu.
  188. Mistrzostwa Powiatowe w Piłce Siatkowej Dziewcząt.
  189. "Świat skamieniołości"
  190. VII edycja Ogólnopolskiego Konkursu Polonistycznego "Fraszka"
  191. Ostatki - dyskoteka.
  192. Kantyczka 2016 - Magdalena Tworkowska zwyciężczynią!!!
  193. Studniówka 2016
  194. Przygotowania do studniówki - próby poloneza
  195. Spotkanie Noworoczne
  196. Wycieczka klasy IID i IC do kina i na trampoliny.
  197. Rozgrywki II Ligi Licealiady Województwa Podlaskiego - siatkówka dziewcząt - Sokółka 13 grudnia 2015r.
  198. Mikołajki.
  199. Mistrzostwa Szkoły w Koszykówce Dziewcząt.
  200. Mistrzostwa Szkoły w Koszykówce Chłopców.
  201. Mistrzostwa szkoły w wyciskaniu sztangi leżąc.
  202. Dyskoteka andrzejkowa.
  203. V Wojewódzki Konkurs Piosenki Rosyjskiej "Piosenka z kapelusza".
  204. Premiera spektaklu „Black Comedy” Petera Shaffera
  205. Wirtualny Salon "E-Campus do Francji": 16 XI – 27 XI 2015
  206. Informacje matematyczne
  207. Miejskie obchody Święta Niepodległości
  208. Apel z okazji Święta Niepodległości
  209. Zawody szachowe dziewcząt i chłopców.
  210. Mistrzostwa szkoły w tenisie stołowym dziewcząt.
  211. Mistrzostwa szkoły w tenisie stołowym chłoców.
  212. Dzień Nauczyciela 2015
  213. Mistrzostwa lekkoatletyczne.
  214. Paintball klasa 3C
  215. Sprzątanie Świata 2015 pod hasłem "Wyprawa- poprawa"
  216. Otrzęsiny klas pierwszych - 17 września 2015
  217. Dzień Młodzieży w Serpelicach
  218. "Narodowe Czytanie" w naszym mieœcie.
  219. Spotkanie z Burmistrzem Miasta Bielsk Podlaski.
  220. Rozpoczęcie roku szkolnego 2015/2016

  221. ROK SZKOLNY 2014/2015

  222. Informacja o stypendium Fundacji Efekt Motyla dla uczniów gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych
  223. XI Plebiscyt Sportowca Ziemi Bielskiej 2014 - rozstrzygnięty!!! Czytaj więcej...
  224. Wycieczka klasy IB 2.VI.2015r.
  225. Przegląd filmów francuskich maj - czerwiec 2015
  226. I Ogólnopolski Konkurs Modeli Kartonowych o Puchar Burmistrza Miasta Bielsk Podlaski.
  227. I Bieg Patrolowy Śladami Rzemiosła Bielskiego
  228. Przemówienie Starosty bielskiego na pożegnaniu klas maturalnych w roku szkolnym 2014/2015
  229. Ranking na najlepszego sportowca szkoły w roku szkolnym 2014/2015
  230. Rada Europy zaprasza młodzież do współpracy
    Nauczyciel wspierający zainteresowanych udziałem: mgr E. Konopka
  231. Stypendium 12000 zł
  232. Zawody szachowe dziewcząt i chłopców.
  233. Mistrzostwa szkoły w siatkówce
  234. Dni Otwarte w I LO
  235. Dni Otwarte - stoisko francuskie
  236. Spotkanie uczniów I LO im. T. Kościuszki z pułkownikiem rezerwy Straży Granicznej Rzeczypospolitej Polskiej, panem Mirosławem Manturem
  237. Spotkanie Starosty bielskiego z młodzieżą naszego Liceum
  238. Spotkanie uczniów I LO im . T. Kościuszki z Panią Barbarą Niedźwiedzką, dyrektorem banku BGŻ w Bielsku Podlaskim
  239. Szlachetna paczka
  240. Mistrzostwa Szkoły w Koszykówce Dziewcząt
  241. Dyskoteka Andrzejkowa
  242. Konferencja Naukowa e- Przyrodnik
  243. Apel z okazji Święta Niepodległości
  244. Szkolny konkurs wiedzy o historii Naszego Liceum
  245. Mistrzostwa Szkół Ponadgimnazjalnych Powiatu Bielskiego w Sztafetowych Biegach Przełajowych
  246. wycieczka klasy 2b (23.X.2014)"
  247. Konkurs Recytatorski "Trójgłos Poetycki"
  248. Dzień Papieski "Świętymi bądźcie"
  249. Sztafetowe biegi przełajowe dziewcząt
  250. Dzień Nauczyciela 2014
  251. Mistrzostwa w tenisie stołowym
  252. Dyskoteka szkolna
  253. Ślubowanie klas pierwszych
  254. Kurowo 29.09.2014
  255. Wycieczka rowerowa klasy IIC
  256. VI edycja warsztatów projektu e-Przyrodnik
  257. Grzybobranie 2014
  258. Otrzęsiny klas pierwszych - 10 września 2014
  259. Rozpoczęcie roku szkolnego 2014/2015

  260. ROK SZKOLNY 2013/2014

  261. Informacje matematyczne
  262. "Próbna matura " z matematyki dla uczniów klas drugich
  263. Podlaska mozaika. W poszukiwaniau wspólnoty pogranicza.
  264. V edycja warsztatów e-Przyrodnik
  265. Wycieczka w Tatry 9-12.06.2014 r. kl. IIA i IA
  266. Wycieczka w Tatry 2-5.06.2014 r. kl. IIC i IC
  267. Mistrzostwa Szkół Ponadgimnazjalnych w Lekkiej Atletyce
  268. Międzyszkolne rozgrywki w piłce siatkowej dziewcząt o Puchar Starosty Bielskiego 30.V.2014 r.
  269. Szkolny Konkurs Matematyczny
  270. Konkurs - "Tadeusz Kościuszko i jego epoka"
  271. Rajd rowerowy klasy IC - 22 maja 2014 r.
  272. Polska biega - 10 km. (23.05.2014 r.)
  273. Projekt e-Przyrodnik - dołącz do badaczy tajemnic podlaskich lasów!
  274. "Dobry zwyczaj – wypożyczaj" Kampania propagująca czytanie książek
  275. Międzyklasowy szkolny turniej w futsalu
  276. Kościuchy II w województwie w pływaniu!!!
  277. VIII EDYCJA KONKURSU FRANCOPHONIE POETIQUE "Moja podróż do Walonii"
  278. IV WOJEWÓDZKI KONKURS WIEDZY O FRANCJI I KRAJACH FRANKOFOŃSKICH 2013/2014
  279. Rozgrywki II ligi licealiady województwa podlaskiegow w koszykówce chłopców
  280. Powiatowe zawody pływackie
  281. Piłka siatkowa chłopców - rozgrywki powiatowe
  282. Ogólnoszkolny przegląd kolęd i pastorałek.
  283. Ranking na najlepszego sportowca roku 2013/2014
  284. Dyskoteki szkolne
  285. Ciastex zaprasza
  286. SZLACZETNA PACZKA W "KOŚCIUCHACH"
  287. Festyn mikołajkowy
  288. Góra grosza 2013
  289. Maraton pisania listów
  290. Noc filmowa
  291. Mistrzostwa powiatu szkół ponadgimnazjalnych w futsalu chłopców
  292. Wspaniała zabawa na lodowisku
  293. Rozgrywki III ligi Licealiady Województwa Podlaskiego w Siatkówce dziewcząt ZSHE Białystok
  294. Finały Licealiady Województwa Podlaskiego w tenisie Stołowym
  295. VIII edycja Międzynarodowego Konkursu Informatycznego "Bóbr"
  296. „Olimpiada Wiedzy Archimedes. Plus”- Matematyka Plus
  297. Apel z okazji Święta Niepodległości
  298. Mistrzostwa Województwa Podlaskiego w indywidualnych biegach przełajowych
  299. Przebieg jesiennej sesji badań projektu "e-Przyrodnik"
  300. Sprzątanie grobów w lesie pilickim
  301. Rozgrywki III ligi Licealiady Województwa Podlaskiego w Siatkówce dziewcząt w roku szkolnym 2013/2014
  302. Studenci z Bułgarii i Chorwacji w naszym Liceum
  303. Akademia z okazji rocznicy wyboru Karola Wojtyły na Stolicę Apostolską
  304. Szkolne zawody szachowe dziewcząt i chłopców
  305. Dzień Nauczyciela 2013
  306. Wyjazd do Białowieży
  307. Turniej piłkarski
  308. Otrzęsiny klas pierwszych
  309. Serpelice 2013
  310. Rozpoczęcie roku szkolnego 2013/2014

  311. ROK SZKOLNY 2012/2013

  312. Ogólnopolski Konkurs Chemiczny Alchemik
  313. Mistrzostwa Bielska Podlaskiego w lekkiej atletyce.
  314. Akademia z okazji 3 Maja.
  315. Uroczyste zakończenie roku szkolnego klas trzecich 26.04.2013 r.
  316. Zajęcia na Akademii Medycznej w Białymstoku 21.04.2013 r.
  317. Turniej w piłce siatkowej dziewcząt o puchar Dyrektora Zespołu Szkół nr 4 w Bielsku Podlaskim
  318. Konkurs - MOZAIKA PODLASKA
  319. Targi Edukacyjno - Zawodowe 21-22 marca 2013
  320. Wycieczka do Muzeum Powstania Warszawskiego 7.03.2013 r.
  321. Konkurs filmowy "Pokaż język"
  322. Finał Licealiady Województwa Podlaskiego w Pływaniu 27.02.2013 r.
  323. SKS - siatkówka
  324. Prezentacje Uczelni Wyższych 26.02.2013 r.
  325. Podłaźniczka Bożonarodzeniowa Podlasian
  326. Czytam bo lubię
  327. Futsal 21.02.2012 r.
  328. Dyskoteka walentynkowo - ostatkowa 12.02.2012 r.
  329. Tłusty czwartek
  330. Zajęcia w Instytucie Biologii
  331. Studniówka 2013
  332. Ostatnie przygotowania do studniówki
  333. 150 Rocznica Powstania Styczniowego
  334. Olimpiada Wiedzy o HIV/AIDS - etap wojewódzki.
  335. Ogólnopolski Konkurs Eko-Planeta
  336. Przegląd kolęd, opłatek szkolny 20.12.2012 r.
  337. Stroik świąteczny
  338. Zaprośmy Anioły do Szkoły
  339. Zostań Świętym Mikołajem!!!
  340. Komputerowy Biathlon dla szkół średnich - ogólnopolski konkurs informatyczny
  341. Awans do III ligi Licealiady Województwa Podlaskiego w siatkówce dziewcząt 13.12.2012 r.
  342. Finał województwa podlaskiego w tenisie stołowym 13.12.2012 r.
  343. Wojewódzki konkurs "Babcia, Dziadek i Ja"
  344. Prezentacja programu artystycznego z "Przeglądu artystycznego szkół 2012 r." przed własną publicznością 10.12.2012.
  345. Maraton pisania listów 7-8 grudnia 2012 r.
  346. Kiermasz ciast i ozdób świątecznych 6 grudnia 2012 r.
  347. Powiatowe Prezentacje Artystyczne Szkół Ponadgimnazjalnych 28.11.2012.
  348. Rozgrywki naszych dziewcząt w siatkówce. Brańsk 27.11.2012.
  349. Dyskoteka 26.11.2012
  350. Finał Licealiady Województwa Podlaskiego w szachach.
  351. Matura próbna 20-23.11.2012.
  352. Półfinał Licealiady Województwa Podlaskiego grupy południowej w tenisie stołowym 18.11.2012 r.
  353. Próby POLONEZA
  354. Cykl wykładów o chorobie cukrzycowej
  355. Kiermasz ciast 14 listopada 2012 r.
  356. Obchody Święta Niepodległości 11-12 listopada 2012 r.
  357. Mistrzostwa Szkoły w Tenisie Stołowym 09.XI.2012r.
  358. VI Konkurs Pieśni Patriotycznej 07.XI.2012r.
  359. Kiermasz ciast 30 października 2012 r.
  360. Dyskoteka szkolna 23.X.2012 r.
  361. Ślubowanie klas pierwszych 19.X.2012 r.
  362. Mistrzostwa Województwa Podlaskiego w indywidualnych biegach przełajowych 18.X.2012 r.
  363. VII edycja Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego "Jan Paweł II w oczach dziecka".
  364. Dzień Nauczyciela 2012 r.
  365. Studenci z Gruzji, Węgier i Włoch w naszym Liceum 1-5.X.2012 r.)
  366. Grzybobranie 21 września 2012 r.
  367. Koncerty Filharmonii Warszawskiej.
  368. Otrzęsiny klas pierwszych 17 września 2012 r.
  369. Serpelice 14 września 2012 r.
  370. Sprzątanie Świata 14 września 2012 r.
  371. Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2012/2013.
    ROK SZKOLNY 2011/2012

  372. Ogólnopolski Konkurs Informatyczny "eDukacja z Panem T.I.K.- iem - przewodnik multimedialny" - Jakub Rombel - I miejsce w Polsce!!!
  373. Palma Wielkanocna Podlasian 23.IV.2012 r.
  374. Ogólnopolski Konkurs Wiedzy Biblijnej
  375. Akcja charytatywna kwiecień 2012
  376. Targi Edukacyjno - Zawodowe 29-30 marca 2012
  377. Studenci: Salome Kuprava z Gruzji, Rico Oishi z Japonii i Sasha Risau
    z Brazylii w naszej Szkole
  378. Amnesty International
  379. Ogólnopolski Konkurs Ekologiczny "Eko-Planeta" pt. "Fascynująca przyroda polskich lasów"
  380. Apel z okazji 11 Listopada
  381. XII Powiatowe Prezentacje Artystyczne Szkół Ponadgimnazjalnych
  382. Otrzęsiny klas pierwszych
  383. Jego Ekscelencja ks. dr Antoni Dydycz w naszym Liceum
  384. Sprzątanie Świata

  385. ROK SZKOLNY 2007/2008

  386. Świeto Niepodległości - apel
  387. Dzień Nauczyciela 2007
  388. Serpelice 2007

  389. ROK SZKOLNY 2006/2007

  390. Dzień Wiosny
  391. Studniówka 2007
  392. Świeto Niepodległości - apel
  393. Mistrzostwa Powiatu Szkół Ponadgimnazjalnych w Szachach
  394. Dzień Edukacji Narodowej
  395. Supraśl
  396. Warsztaty w Tykocinie
  397. Otrzęsiny
  398. Serpelice
  399. Grzybobranie
  400. Rozpoczęcie roku szkolnego 2006/2007

  401. ROK SZKOLNY 2005/2006

  402. KRAKÓW 2006
  403. Studniówka
  404. Ślubowanie
  405. Otrzęsiny
  406. Dzień Nauczyciela
  407. Dzień Papieski
  408. Wizyta Księdza Biskupa Antoniego Dydycza

  409. WYCIECZKI

  410. Wycieczka klasy IID i IC do kina i na trampoliny.
  411. Dzień Młodzieży w Serpelicach 14.09.2015 r.
  412. Paintball klasa 3C
  413. Wycieczka klasy IB 2.VI.2015r.
  414. Wycieczka klasy IIB
  415. Wycieczka rowerowa klasy IIC
  416. Grzybobranie
  417. Wycieczka w Tatry 2-5.06.2014 r. kl. IIC i IC
  418. Wycieczka w Tatry 9-12.06.2014 r. kl. IIA i IA
  419. Rajd rowerowy klasy IC - 22 maja 2014 r.
  420. Serpelice 2013
  421. Akademia Medyczna w Białymstoku
  422. Wycieczka do Muzeum Powstania Warszawskiego
  423. Instytut Biologii w Białymstoku
  424. Białowieża
  425. Supraśl
  426. Serpelice
  427. Grzybobranie
  428. Słowacja
  429. Pielgrzymka: Krakowskie Błonia, 27.05.2006