Kalendarium 2016/2017

DataKlasaWydarzenie
23.06.2017I-IIIUroczyste zakończenie roku szkolnego 2016/2017.
czerwiec.2017IC-IDKilkudniowa wycieczka w góry.
IIBII Bieg Patrolowy ulicami Bielska Podlaskiego.
7 uczniówWyjazd do Pałacu Prezydenckiego w Warszawie na lekcję "Kościuszko".
IIA, IIBII wyjazd w ramach projektu "Bierna i czynna ochrona przyrody w Puszczy Białowieskiej"
IIBMatura próbna z chemii.
IIA, IIBWyjazd w ramach projektu "Bierna i czynna ochrona przyrody w Puszczy Białowieskiej".
klasy ISzkolny Quiz na temat Szwajcarii.
IIBPróbna matura z języka niemieckiego.
06.06.2017ICWycieczka rowerowa
05.06.2017II miejsceMistrzostwa w LA.
02.06.2017IID Julita danilczukI miejsce w Konkursie Krasomówczym "Orator" Biblioteka Miejska w Bielsku Podlaskim.
01.06.2017SUWizyta uczniów na oddzialedziecięcym szpitala w Bielsku Podlaskim. Przekazanie zabawek, książek, upominków.
01.06.2017IIBQuiz na temat Austrii.
31.05.2017IICWycieczka rowerowa.
30.05.2017IIAPróbna matura z chemii.
29.05.2017IIBPróbna matura z języka niemieckiego (pp).
22.05.2017IIBPróbna matura z języka niemieckiego (pp).
18.05.2017IBXV Podlaski Festiwal Nauki i Sztuki. Dni otwarte Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku.
15.05.2017I i IISzkolny Konkurs Matematyczny klas I i II.
12.05.2017IIA, IIB, IBII wyjazd w ramach projektu "Bierna i czynna ochrona przyrody w Puszczy Białowieskiej"
maj 2017klasy trzecieMatury.
28.04.2017klasy trzecie Uroczyste zakończenie roku szkolnego klas trzecich.
28.04.2017IICAkademia z okazji uchwalenia Konstytucji 3 Maja.
22.04.2017IIA, Agnieszka BorowskaOkręgowa Olimpiada Wiedzy Ekologicznej.
21.04.2017IIA, IIBWycieczka do Białowieży w ramach projektu "Bierna i czynna ochrona przyrody w Puszczy Białowieskiej".
11.04.2017I-IIIMistrzostwa Szkoły w Skoku Wzwyż.
10.04.2017IIA, IIB, IIC, IID, IIIDDyżur nauczycieli wychowawców - godz. 1600-1700.
06.04.2017IBWycieczka do Białegostoku do kina na film "Azyl".
06.04.2017I-IIIWybory do Samorządu Uczniowskiego.
03.04.2017IIICWywiadówka - godz. 1600.
30.03.2017I-IIIDzień Otwarty w naszym Liceum.
23-25.03.20172 uczenniceOlimpiada Teologii Katolickiej na KUL.
22.03.2017Konkurs języka angielskiego "English Ase"
20.03.2017I-IIISzkolny turniej w siatkówce.
20.03.2017IBKiermasz ciast i przekąsek.
17.03.20172 uczniów IIDOgólnopolski konkurs wiedzy o krajach hiszpańskojęzycznych Domeykiada 2017.
17.03.201723 uczniówMatura próbna z chemii.
17.03.2017IIA, IIBWyjazd uczniów klasy IIA i IIB do Białegostoku do kina na film "Maria Sklodowska-Curie".
16.03.201720 uczniówKonkurs Matematyczny "Kangur".
09.03.201711 uczniówKonkurs z chemii "Alchemik".
28.02.2017I-IIIKonkurs języka angielskiego "FOX".
23.02.201723 uczniówMatura próbna z chemii.
23.02.2017IIDKiermasz ciast i przekąsek.
23.01.2017 - 5.02.2017I-IIIFerie zimowe w woj. podlaskim.
24.01.2017siatkarkiSiatkówka dziewcząt - turniej II Ligi Licealiady Województwa Podlaskiego - Białystok.
24.01.2017IIIOdwiedziny oddziału dziecięcego szpitala w Bielsku Podlaskim.
21.01.2017IIIStudniówka.
od X.2016 do 21.I.2017IIIPróby Poloneza.
20.01.2017siatkarkiMistrzostwa Powiatu w Siatkówce Dziewcząt w ZSS w Bielsku Podlaskim.
13.01.2017siatkarkiSiatkówka dziewcząt - turniej II Ligi Licealiady Województwa Podlaskiego - ZSS w Bielsku Podlaskim.
12.01.2017I-IIIXXVII Olimpiada Teologii Katolickiej.
11.01.2017I-IIIMistrzostwa Szkoły w Futsl.
09.01.2017Rodzice uczniów klas I-IIIDzień otwarty.
22.12.2016I-IIIWigilie klasowe.
22.12.2016I-IIIKonkurs na najładniejszy stroik świąteczny.
22.12.2016I-IIIPrzegląd kolęd i pastorałek.
22.12.2016I-IIIOpłatek szkolny.
20.12.2016koszykarzeLiga - koszykówka chłopców - Sejny.
19.12.2016I-IIApel - HIV, AIDS, uzależnienie od papierosów.
15.12.2016siatkarkiLiga - siatkówka dziewcząt - Ostrożany.
12.12.2016koszykarzeLiga - koszykówka chłopców - Zambrów.
08.12.2016siatkarkiLiga - siatkówka dziewcząt - Kolno.
08.12.2016IB, IDWycieczka do Białegostoku.
07.12.2016I-IIIMistrzostwa Szkoły w Koszykówce Dziewcząt. Mistrzostwa Szkoły w Rzutach Indywidualnych.
06.12.2016SUKiermasz Mikołajkowy.
05-09.12.2016I-IIIUdział w Maratonie Pisania Listów Amnesty International.
05.12.2016Rodzice uczniów klas I-IIIDzień otwarty.
03.12.2016szachiściLicealiada Województwa Podlaskiego w szachach w Białymstoku, drużyny dziewcząt i chłopców.
02-03.12.2016I-IIINoc Filmowa.
02.12.2016piłkarzeMistrzostwa Powiatu w Futsalu w Rudce.
01.12.2016IC i IIICSzkolny etap Olimpiady Przedsiębiorczości.
01.12.2016I-IIIKonkurs znajomości gramatyki języka niemieckiego.
30.11.2016I-IIIMistrzostwa Szkoły w Koszykówce Chłopców. Mistrzostwa Szkoły w Rzutach Indywidualnych.
26.11.2016szachiściZawody Szachowe dziewcząt i chłopców. Półfinały wojewódzkie w Perlejewie.
25.11.2016siatkarkiMecze ligowe - siatkówka dziewcząt.
24.11.2016ID, IIDOgólnopolski Konkurs Geograficzny "Geo planeta".
24.11.2016I-IIIDyskoteka andrzejkowa.
22.11.2016nauczycieleRada szkoleniowa.
18.11.2016ICWycieczka do Białegostoku: kino, muzeum i strefa wysokich lotów.
17.11.2016I-IIIZebranie Rodziców.
17.11.2016SUKiermasz ciast.
17.11.2016koszykarzeMecz ligowy koszykówki chłopców - PUńsk.
15.11.2016I-IIIPowiatowe Zawody Szachowe dziewcząt i chłopców w ODK..
14-18.11.2016I-IIIZbiórka odzieży zimowej na potrzeby Domu Dziecka.
14.11.2016I-IIIOlimpiada Języka Angielskiego - etap szkolny.
10.11.2016IIAAkademia z okazji Święta Niepodległości.
09.11.2016I-IIISzkolny Konkurs Wiedzy o Historii I Liceum.
09.11.2016I-IIITenis stołowy - Grupa.
07.11.2016Rodzice uczniów klas I-IIIDzień otwarty.
07.11.2016I-IIIOlimpiada Wiedzy Archmedes Plus. "Matematyka. Plus".
04.11.2016I-IIIMistrzostwa Powiatu w tenisie stołwym.
04.11.2016I-IIIOlimpiada Języka Niemieckiego.
04.11.2016II-IIIPowiatowy Konkurs Pieśni Patriotycznej.
04.11.2016siatkarkiMecz ligowy siatkarek w ZSS w Bielsku Podlaskim.
03.11.2016koszykarzeMecz ligowy koszykarzy w Sejnach.
29.10.2016ICSprzątanie grobów w Lesie Pilickim.
27.10.2016SUKiermasz ciast.
25.10.2016I-IIIGrzybobranie.
21.10.2016I-IIISzkolne zawody szachowe.
20.10.2016I-IIIPowiatowe biegi przełajowe dziewcząt.
20.10.2016I-IIIPowiatowe biegi przełajowe chłopców.
20.10.2016SUKiermasz ciast.
19.10.2016IIIC, IIIB, IIIAWyjazd do Teatru Dramatycznego - Białystok - "Poskromienie złośnicy".
18.10.2016I-IIISzkolne rozgrywki w tenisie stołowym dziewcząt.
18.10.2016I-IIISzkolne rozgrywki w tenisie stołowym chłopców.
13.10.2016IIDAkademia z okazji Dnia Nauczyciela.
06.10.2016SUKiermasz ciast.
04.10.2016klasy pierwszeZebranie rodziców uczniów klas pierwszych.
04.10.2016klasy pierwszeŚlubowanie klas pierwszych.
03.10.2016Rodzice uczniów klas I-IIIDzień otwarty.
30.09.2016IIAMistrzostwa I Liceum Ogólnokształcącego im. Tadeusza Kościuszki w indywidualnych biegach przełajowych dziewcząt.
30.09.2016IIAMistrzostwa I Liceum Ogólnokształcącego im. Tadeusza Kościuszki w indywidualnych biegach przełajowych chłopców.
wrzesieńkoło inf.Konserwacja sprzętu komputerowego.
21.09.2016klasy pierwszeOtrzęsiny klas pierwszych.
19.09.2016IIASprzątanie Świata.
01.09.2016szkołaUroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2016/2017.



Kalendarium


Rok szkolny 2018/2019

  • Kalendarium 2018/2019

  • Rok szkolny 2017/2018

  • Kalendarium 2017/2018

  • Rok szkolny 2016/2017

  • Kalendarium 2016/2017

  • Rok szkolny 2015/2016

  • Kalendarium 2015/2016