Kalendarium 2017/2018

DataKlasaWydarzenie
15.08.2018Poczet SztandarowyObchody 98 rocznicy "Cudu nad Wisłą" oraz Święta Wojska Polskiego.
15.07.2018Poczet SztandarowyObchody 75 rocznicy mordu dokonanego w lesie pilickim przez niemieckiego okupanta na mieszkańcach Bielska Podlaskiego.
23-24.06.2018absolwenciXI Zjazd Wychowawców i Wychowanków.
22.06.2018I-IIUroczyste zakończenie roku szkolnego 2017/2018.
13.06.2018I-IIRajd pieszy w lesie pilickim "100-lecie ILO".
13.06.2018Marcel Żukowski IBOdbiór wyróżnienia "Historia najnowsza Polski w poezji dzieci i młodzieży".
08.06.2018I-IISpotkanie Pani Urszuli Siecińskiej z młodzieżą.
05.06.2018organizatorzyWyznaczanie trasy rajdu pieszego.
25.05.2018IA, IB, ICUdział w VII Międzynarodowym Biennale Twórczości Plastycznej Młodych o złotą, srebrną i brązową paletę, statuetkę Burmistrza Miasta Bielsk Podlaski.
24.05.2018I-IIBieg patrolowy.
24.05.201810 uczniów i absolwentówMecz szachowy z okazji 100-lecia I LO i Dni Bielska. "I LO kontra reszta świata".
23.05.2018I-IIMistrzostwa w LA (dziewczęta) .
18.05.2018IICJęzyk niemiecki Quiz na temat Austrii.
17.05.2018I-IISzkolny Konkurs Matematyczny klas pierwszych i drugich.
16.05.2018IIBZajęcia terenowe w szkółce leśnej Grabowiec.
03.05.2018IIBPoczet Sztandarowy.
29.04.2018Drużyna Ratownicza, HarcerzeSprzedaż flag.
29.04.2018Koło Caritas, Drużyna RatowniczaRajd rowerowy.
27.04.2018IIBApel z okazji Konstytucji 3 Maja.
25.04.2018IBKiermasz ciast i przekąsek.
kwiecień 2018Adam WołkowyckiOdbiór dyplomu i indeksu na Politechnikę Białostocką.
19.04.2018I-IIWybory do SU.
19.04.2018I-IIKiermasz charytatywny z którego dochód został przekazany na zakup karmy dla schroniska Ciapek w Hajnówce..
17.04.2018I-IISpotkanie autorskie z duetem pisarskim (M. Panas-Goworską i Andrzejem Goworskim - absolwentem).
05-06.04.2018IIIPielgrzymka maturzystów na Jasną Górę.
04.04.2018IIIPróbny egzamin maturalny z historii i WOSu.
04.04.2018IIIPróbny egzamin języka rosyjskiego PR.
28.03.2018IIIPróbny egzamin maturalny z matematyki - poziom rozszerzony.
23.03.2018I-IIIMistrzostwa szkoły w szachach.
22.03.2018Jacek OszczepalińskiFinał konkursu Polska Piastowska.
22.03.2018IIIA-IIIBMatura próbna z języka polskiego - poziom rozszerzony.
21.03.2018IIIA-IIIBMatura próbna z chemii.
21.03.2018I-IIIDzień Otwarty.
21.03.2018IIIA, IIIBPróbny egzamin maturalny z chemii.
20-26.03.201811 uczniówUdział w projekie edukacyjno-językowym w Londynie.
19.03.2018IIIPróbny egzamin maturalny z matematyki - poziom podstawowy.
19.03.2018IIIPróbny egzamin maturalny z języka angielskiego i języka rosyjskiego.
19-20.03.2018I-IIIRekolekcje wielkopostne.
16.03.2018IA-ICWarsztaty wielkaocne.
16.03.2018IA, IB, ICWyjazd na Dni Otwarte Wydziału Fizyki UwB w ramach Marcowych spotkań z Nauką w Kampusie UwB.
15.03.2018IIIKonkurs matematyczny "Kangur".
15.03.2018I-IIIDni otwarte w Bielskim Domu Kultury.
15.03.2018I-IIIPowiatowe prezentacje szkół ponadgimnazjalnych.
15.03.2018IB Kalina MarlenaOgólnopolski Konkurs Recytatorski.
13.03.2018IIICPrezentacja projektu przed komisją w finale konkursu EL-ROBO-MECH.
13.03.2018I-IIITurnirj szachowy o puchar Dyrektora ODK w Bielsku Podlaskim.
13.03.2018I-IIKonkurs biblijny.
12.03.2018I-IIILicealiada Województwa Podlaskiego w pływaniu - Suwałki.
11.03.2018I-IIILicealiada Województwa Podlaskiego w siatkówce - turnirj ligowy.
11.03.2018IC-IIDLekcja o funduszach europejskich Przedsiębiorczość II - akcja edukacyjna.
10.03.2018IBMsza za Ojczyznę - wystawienie Pocztu Sztandarowego.
08.03.2018IIIC Jacek OszczepalińskiOlimpiada "Losy żołnierza polskiego" - etap okręgowy.
08.03.2018I-IIIRozgrywki ligowe Licealiady Województwa Podlaskiego w Koszykówce Chłopców - Białystok.
08.03.2018I-2, II-21, III-4Ogólnopolski Konkurs Fizyczny "Eureka".
07.03.2018IIICPróbny egzamin maturalny z fizyki.
07-08.03.2018I-IIIZbiórka żywności szkolne Koło Caritas.
07.03.2018IIB-3, IIIA-3, IIIB-6Ogólnopolski konkurs z chemii "Alchemik".
05-09.03.2018IIICPróbna matura z języka angielskiego - poziom rozszerzony.
05.03.2018IIIBPróbna matura z języka niemieckiego - poziom podstawowy.
05.03.2018IIQuiz wiedzy o Niemczech geografia, polityka.
03.03.2018IIICOlimpiada "Losy Żołnierza Polskiego"- etap okręgowy.
02.03.2018I-IIIZbiórka zabawek na oddział onkologiczny SKC.
02.03.2018I-IIIMistrzostwa powiatu w siatkówce dziewcząt.
01.03.2018IBKonkurs "Praca organiczna" - etap wojewódzki - II miejsce.
28.02.2018IIIBPróbna matura z języka niemieckiego - poziom podstawowy.
22.02.2018I-IIIMistrzostwa powiatu w siatkówce chłopców.
21.02.2018IIIPróbna matura z języka polskiego - poziom podstawowy.
19.02.2018IIIPróbna matura z języka rosyjskiego - poziom podstawowy.
16.02.2018IIICPróbny egzamin maturalny z informatyki.
15.02.2018Rodzice uczniów kl.I-IIKwiatowa Poczta Walentynkowa.
14.02.2018IIKonkurs literacki: "Najnowsza historia Polski w poezji dzieci i młodzieży".
14.02.2018IIBWycieczka do Białegostoku, Muzeum Rzeźby, kino.
14.02.2018Rodzice uczniów kl.I-IIPróbna matura z języka niemieckiego.
12.02.2018Rodzice uczniów kl.I-IIWywiadówka.
08.02.2018I-III, nauczyciele, pracownicySzkolenie z zakresu pierwszej pomocy.
08.02.2018I-IIITłusty czwartek.
ferie zimoweIIIZajęcia fakultatywne.
22 stycznia
- 4 lutego 2018 r.
I-IIIFerie zimowe.
20.01.2018IIIStudnówka.
październik 2017
-styczeń 2018
IIIPróby "Poloneza".
15.01.2018Rodzice uczniów kl.IIIWywiadówka.
11.01.2018I-IIIPróbny egzamin maturalny z matematyki.
10.01.2018IIIDMsza za Ojczyznę - wystawienie Pocztu Sztandarowego.
22.12.2017ICJasełka.
22.12.2017I-IIIOpłatek szkolny, konkurs kolęd i pastorałek, konkurs na najładniejszy stroik świąteczny.
12.2017IIIWarsztaty "Sztuka bez granic" - warsztaty teatralne.
21.12.2017I-IIILicealiada Województwa Podlaskiego w Siatkówce - mecze ligowe.
20.12.2017I-IIITurniej tenisa stołowego o puchar Burmistrza i Starosty Bielskiego.
19.12.2017I-IIILicealiada Województwa Podlaskiego w Koszykówce - mecze ligowe.
15.12.2017I-IIIMistrzostwa Szkoły w Koszykówce Chłopców.
12.12.2017I-IIILicealiada Województwa Podlaskiego w Siatkówce - mecze ligowe.
10.12.2017IIIAMsza za Ojczyznę - wystawienie Pocztu Sztandarowego.
08.12.2017IABC IIBD, IIIBCDMistrzostwa Szkoły w Koszykówce Dziewcząt.
08.12.2017IB, IID, IIICDMistrzostwa Szkoły w rzutach indywidualnych.
06.12.2017IIDKiermasz Mikołajkowy.
06.12.2017I-III, koszykarzeTurniej ligowy w koszykówce - Białystok, VI LO.
05.12.2017I-IIIMistrzostwa Powiatu w futsal - Rudka.
02.12.20178 uczniówLicealiada Województwa Podlaskiego w szachach drużynowych dziewcząt i chłopców w Białymstoku.
01.12.2017I-IIINoc filmowa.
30.11.2017IIIDKiermasz ciast i przekąsek.
30.11.2017I-IIIMistrzostwa Szkoły w futsal.
29.11.2017IA, IB, ICWyjście do Sądu Rejonowego w Bielsku Podlaskim.
29.11.2017IIIB, IIIDProgram "Korekta".
28.11.2017IIIA, IIICProgram "Korekta".
25.11.20178 uczniówLicealiada Półfinały województwa w szachach drużynowych dziewcząt i chłopców.
24-26.11.20178 uczniówZłaz Jesienny Podlaskiego Hufca Związku Harcerstwa Polskiego w Bielsku Podlaskim.
24.11.2017IA, IID, IIIB, IIIDKonkurs polonistyczny "Fraszka".
24.11.20176 uczniów z kl. IIIA, IC, IIDKonkurs geograficzny "Geo-Planeta".
23.11.201721 uczniów kl. IBWarsztaty ozdób świątecznych w Bielskim Domu Kultury.
23.11.2017I-IIIPróbny egzamin maturalny z języka obcego.
22.11.2017I-IIIPróbny egzamin maturalny z matematyki.
21.11.2017I-IIIPróbny egzamin maturalny z języka polskiego.
20.11.2017ICDzień otwarty - gościliśmy uczniów Gimnazjum nr 1 z Bielska Podlaskiego.
20.11.2017IAWarsztaty robienia ozdób świątecznych techniką Decupapa.
20.11.2017IIIAKiermasz ciast i przekąsek.
20.11.20178 uczniówZawody powiatowe dziewcząt i chłopców w szachach.
17.11.201729 uczniówWycieczka do Warszawy.
13.11.2017I-IIISzkolny etap XLII Olimpiady Języka Angielskiego.
11.11.2017IIC, IIICPowiatowe obchody 99 Rocznicy Odyskania prze Polskę Niepodległości.
10.11.2017IIDMsza za Ojczyznę - wystawienie Pocztu Sztandarowego.
10.11.2017IID I-IIIAkademia z okazji Święta Niepodległości i Święta Szkoły.
09.11.2017I-IIIPowiatowy Konkurs Pieśni Patriotycznej.
09.11.2017I-IIIPółfinały Wojewódzkie w tenisie stołowym (Dobrzyniewo Duże).
06.11.2017I-IIIMistrzostwa Powiatu w tenisie stołowym dziewcząt i chłopców.
06.11.2017IIICOlimpiada Języka Niemieckiego - etap szkolny.
06.11.2017I-IIIOlimpiada Wiedzy Archimedes Plus Matematyka Plus.
06.11.2017I-IIIKonkurs wiedzy o historii szkoły.
31.10.2017I-IIIKonkurs na Logo i hasło Szkolnego Koła Caritas.
31.10.2017I-IIIZbiórka odzieży organizowana przez Szkolne Koło Caritas.
30.10.2017I-IIISzkolny konkurs języka angielskiego "Who is the Master of English?".
24.10.2017I-IIIOgólnopolska akcja profilaktyczna "Świeć przykładem" - spotkanie z przedstawicielem Policji w Bielsku Podlaskim.
24.10.2017I-IIIMistrzostwa Szkoły w Tenisie Stołowym.
21.10.2017Adam WołkowyckiKrajowego Finału Konkursu Naukowego E(x)plory w Gdyni.
18.10.2017IA, IB, IC, IIB, IIDPrzedstawienie "Pogadajmy z historią" w Bibliotece Miejskiej.
19.10.2017IIB/SUKiermasz charytatywny.
17.10.2017szachściMistrzostwa szkoły w szachach - Osiedlowy Dom Kultury.
16.10.2017Klaudia RzepniewskaXII edycja Międzynarodowego Konkursu Plastycznego "Święty Jan Paweł II w oczach Dziecka".
13.10.2017IICDzień Nauczyciela.
10.10.2017IIIB, IIICMsza za Ojczyznę - wystawienie Pocztu Sztandarowego.
03.10.2017I-IIIWywiadówka.
03.10.2017klasy IŚlubowanie klas pierwszych.
29.09.2017klasy IIIWarsztaty "Legalna Kultura".
28.09.2017IICWycieczka na Paintball do Osmoli
26.09.2017szkołaPróbna ewakuacja szkoły.
20.09.2017I-IIIGrzybobranie.
15.09.2017IA, IB, ICOtrzęsiny klas pierwszych.
15.09.2017IIB,Akcja "Sprzątanie Świata".
14.09.2017I-IIIDiecezjalny Dzień Młodzieży na Kalwarii Podlaskiej w Serpelicach.
10.09.2017IIICMsza za Ojczyznę - wystawienie Pocztu Sztandarowego.
04.09.2017szkołaUroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2017/2018.




Kalendarium


Rok szkolny 2018/2019

  • Kalendarium 2018/2019

  • Rok szkolny 2017/2018

  • Kalendarium 2017/2018

  • Rok szkolny 2016/2017

  • Kalendarium 2016/2017

  • Rok szkolny 2015/2016

  • Kalendarium 2015/2016