ROK SZKOLNY 2016/2017 - NOWE KONKURSY

  • XVII Regionalny Konkurs Informatyczny
  • V Ogólnopolski Konkurs Logiczny Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego Jana Pawła II
  • 4. Ogólnopolski konkurs wiedzy o krajach hiszpańskojęzycznych Domeykiada 2017
  • Ogólnopolski Konkurs Plastyczny "TĘCZA" FOTO

  • ROK SZKOLNY 2013/2014 - NOWE KONKURSY

  • "Próbna matura " z matematyki dla uczniów klas drugich
  • Podlaska mozaika. W poszukiwaniau wspólnoty pogranicza.
  • Szkolny Konkurs Matematyczny
  • KONKURS WIEDZY O FRANCJI I KRAJACH FRANKOFOŃSKICH 2013/2014
  • VIII EDYCJA KONKURSU FRANCOPHONIE POETIQUE "Moja podróż do Walonii"
  • "Kangur Matematyczny 2014"
  • Szkolny przegląd kolęd i pastorałek"
  • Stroik świąteczny"
  • "Olimpiada Wiedzy Archimedes. Plus"- Matematyka Plus
  • Międzynarodowy konkurs Informatyczny "Bóbr 2013"

  • ROK SZKOLNY 2012/2013 - NOWE KONKURSY

  • REGULAMIN Ogólnopolskiego Konkursu Geologiczno-Środowiskowego "Nasza Ziemia - środowisko przyrodnicze wczoraj, dziś i jutro"
  • OGÓLNOPOLSKI KONKURS GEOLOGICZNO-ŚRODOWISKOWY "Nasza Ziemia - środowisko przyrodnicze wczoraj, dziś i jutro"
  • Regionalny Konkurs Informatyczny
  • XVII Ogólnopolski Konkurs Wiedzy Biblijnej
  • XII edycja konkursu Diversity organizowanego przez Centrum Oprogramowania Motoroli w Krakowie
  • Serfuję. Respektuję. Polskie Centrum Programu Safer Internet zaprasza do udziału w konkursie!
  • 150 lat Powstania Styczniowego - ekspozycja, dokument
  • Komputerowy Biathlon dla szkół średnich - ogólnopolski konkurs informatyczny
  • Stroiki świąteczne
  • Zapraszamy Anioły do Szkoły
  • Szkolny przegląd kolęd i pastorałek
  • Konkurs "PODLASKA MOZAIKA w poszukiwaniu wspólnoty pogranicza"
  • Konkurs „Piękno Powiatu Bielskiego” – edycja IV (2012 r.)
  • XLIV Olimpiada Języka Rosyjskiego
  • Nasze osiągnięcia w olimpiadach
    oraz konkursach przedmiotowych i artystycznych


    ROK SZKOLNY 2014/15


    1. Konkurs wiedzy o Francji
    2. Konkurs odbył się 26 lutego 2015r. w VI LO w Białymstoku,
      wzięły w nim udział 3 uczennice:
      Edyta Kowardziej, Mariola Bolesta i Iza Chowańska.
      Wyniki będą dostępne po rozstrzygnięciu konkursu - trzymamy kciuki za nasze uczestniczki.

    ROK SZKOLNY 2013/14


    1. Konkurs matematyczny "Olimpiada wiedzy Archimedes. Plus"
    2. Konkurs odbył się 8 listopada 2013r. wzięło w nim udział 24 uczniów.
      Siedmiu uczniów naszej szkoły uzyskało tytuł laureata:
      • Julia Bzowska kl. I c
      • Cezary Poźniak kl. III c
      • Dominika Ciołek kl. I b
      • Zuzanna Rudko kl. I c
      • Piotr Dzun kl. I c
      • Wojciech Jakubowski kl. II c
      • Agnieszka Oszczepalińska kl. III c
      opiekunowie - Tomasz Sysuła i Halina Sysuła

    3. Miedzynarodowy konkurs informatyczny "Bóbr"
    4. Udział wzięli uczniowie:
      Przemysław Gnatowski kl. IIIc
      Jakubowski Wojciech kl. IIc

      dyplom Przemka
      dyplom Wojtka
      opiekun - Ewa Trzeszczkowska


    ROK SZKOLNY 2012/13


    1. Ogólnopolski Konkurs Chemiczny Alchemik
    2. Tomasz Osmólski, uczeń klasy IIB uzyskał bartdzo dobry wynik - 30 pkt. - maksymalną liczbę punktów w konkursie testowym.

      Dyplomy wyróżnienia otrzymali:

      Weronika Lebiedzińska - 29 pkt.
      Justyna Kowerdziej - 26 pkt.
      Martyna Zawadzka - 26 pkt.
      Czytaj więcej
      Opiekun - Jolanta Jancewicz.

    3. Konkurs filmowy "Pokaż język"
    4. Filmom
      • Agnieszki Bolesty
      • Joanny Bogusz
      • Ewy Szmurło
      przyznano 7 miejsce.
      Organizatorem konkursu był Instytut Dziedzictwa Narodowego
      Czytaj więcej
      (opiekun - Elżbieta Prorok)

    5. "Olimpiada Teologii Katolickiej"
    6. Do etapu centralnego zawalifikowała się:
      • Agnieszka Oszczepalińska kl. IIC
      (opiekun - ks. Paweł Solka)

    7. "Podłaźniczka Bożonarodzeniowa Podlasian"
    8. Konkurs organizowany pod patronatem Kapituły Ziemi Podlaskiej.
      W konkursie wzięły udział prawie wszystkie bielskie szkoły ponadgimnazjalne.
      Nasze Liceum reprezentowali następujący uczniowie:
      • Maciej Kuczyński kl. IC - I miejsce
      • Przemysław Gnatowski kl. IIC - I miejsce
      • Iza Pietrzykowska kl. IC - II miejsce
      • Adriana Kozłowska kl. IIC i Mateusz Słupski kl. IIC.

      Czytaj więcej, zdjęcia
      (opiekun - Edyta Bartoszewicz)

    9. "Mistrz Gramatyki Języka Rosyjskiego 2013"
    10. Do eliminacji okręgowych zawalifikowali się:
      • Natalia Andrejuk kl. IIIB
      • Izabela Demianiuk kl. IIC
      • Cezary Poźniak kl. IIC
      • Mateusz Romańczuk kl. IIC
      (opiekun - Grażyna Wdowiak)

    11. V miejsce w "Komputerowym Biathlonie dla szkół średnich" - Ogólnopolski Konkurs Informatyczny
    12. W konkursie wzięła udział drużyna "Kościuchy"w składzie:

      • Jakub Rombel kl. IIC
      • Przemysław Gnatowski kl. IIC
      • Adam Jakubowski kl. IIIC
      • Wojciech Jakubowski kl. IC

      Dyplomy:
      Kuby Rombla
      Przemka Gnatowskiego
      Adama Jakubowskiego
      Wojtka Jakubowskiego
      Czytaj więcej...

      (opiekun - Ewa Trzeszczkowska)

    13. Olimpiada Wiedzy o HIV/AIDS - etap wojewódzki
    14. Uczestnicy:
      • Martyna Zawadzka kl. IIIB
      • Marta Żurakowska kl. IIIB
      (opiekun - Małgorzata Olszewska)
      Czytaj więcej, zdjęcia

    15. Ogólnopolski Konkurs Eko-Planeta
    16. Uczestnicy konkursu Eko - Planeta "Skrzydlaci mieszkańcy mojej okolicy":
      • Magdalena Łapińska kl. IIB
      • Mateusz Hilarski kl. IIB
      • Piotr Filipek kl. IC
      • Borowski Przemysław kl. IC
      Uczniowie wykonali albumy.
      Czekamy na wyniki :))
      (opiekun - Małgorzata Olszewska)
      Czytaj więcej, zdjęcia

    17. Jakub Rombel kl. IIC, Przemysław Gnatowski, Adam Jakubowski i Wojciech Jakubowski biorą udział w Komputerowym Biathlonie dla szkół średnich - Ogólnopolski Konkurs Informatyczny
    18. Zobacz wyniki konkursu

      Czytaj więcej o konkursie
      (opiekun - Ewa Trzeszczkowska)

    19. Jakub Rombel kl. IIC został wyróżniony
      w Ogólnopolskim Konkursie Informatycznym
      "Interaktywny produkt IT"

    20. Kuba wykonał animację związaną tematycznie z akcją
      "Bezpieczne Wakacje"
      Kuba gratulujemy!!!

      Wyniki konkursu, praca Kuby, zobacz
      (opiekun - Ewa Trzeszczkowska)

    21. Wojewódzki konkurs "Babcia, Dziadek i Ja"
      • Jakub Rombel kl. IIC - III miejsce w Wojewódzkim konkursie
        "Babcia, Dziadek i Ja"
      • (opiekun - Ewa Trzeszczkowska)

      • Renata Kozłowska - wyróżnienie

    22. "Test Matematyka Plus"
    23. Udział wzięło 24 uczniów.
      • Adam Jakubowski kl IIIc – laureat II stopnia
      • Bartłomiej Hryniewicki kl III c - laureat III stopnia
      • Tomasz Stepaniuk kl III c i Martyna Zawadzka kl III b – laureaci IV stopnia.
      (opiekunowie - Halina Sysuła, Tomasz Sysuła)

    24. "Kangur Matematyczny 2013"
    25. udział wzięło 15 uczniów.
      Wojciech Jakubowski kl I c- Wyróżnienie
      (opiekun - Tomasz Sysuła)

    26. "Szkolny Konkurs Matematyczny dla uczniów klas I i II"
    27. W konkursie wzięło udział 20 uczniów: 13 z klas pierwszych i 8 z klas drugich.

      Najlepsze wyniki wœród uczniów klas pierwszych uzyskali uczniowie:
      1. Michalina Słomińska– kl. I b - I miejsce
      2. Wojciech Jakubowski – kl. I c - II miejsce
      3. Natalia Fiedorowicz – kl. I a - III miejsce

      Najlepsze wyniki wœród uczniów klas drugich uzyskali uczniowie:
      1. Przemysław Gnatowski – kl. II c - I miejsce
      2. Cezary PoŸniak– kl. II c - II miejsce
      3. Aneta Karpuk– kl. IIb - III miejsce
      4. Tomasz Osmólski– kl. IIb - III miejsce
      5. Dariusz Krasowski– kl. IIc - III miejsce
      (opiekunowie - Halina Sysuła, Tomasz Sysuła)

    28. Natalia Andrejuk IIIB - zakwalifikowała się do eliminacji okręgowych
      XLIV Olimpiady Języka Rosyjskiego.
    29. Gratulujemy!!!
      (opiekun - Grażyna Wdowiak)

    30. XXXVI Olimpiada Języka Francuskiego
      • Marlena Wiercińska IIID - zakwalifikowała się do etapu regionalnego OJF
      Marlena na etapie szkolnym w grupie klas nie-dwujęzycznych zdobyła odpowiednią liczbę punktów i zakwlifikowała się do etapu regionalnego. Gratulujemy!!!
      (opiekun - Krystyna Zielinko)

    31. Nutka Poliglotka
      • Małgorzata Priebe ID - II miejsce w Polsce w IX Ogólnopolskim Przeglądzie Piosenki Europejskiej - Nutka Poliglotka 2012
      Małgorzata reprezentowała Bielski Dom Kultury. Instruktor p. Justyna Porzezińska. Wyniki konkursu

    32. Konkurs fotograficzny „Muzeoklatki - Kategoria I (dzieci i młodzież) Nagroda
      • Jakub Rombel IIC

      czytaj o konkursie

    33. "Jan paweł II w oczach dziecka"- VII Edycja Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego dla dzieci i młodzieży.
      • Patrycja Piórkowska otrzymała nagrodę
      • Renata Kozłowska zajęła V miejsce
      Etap diecezjaly.
      (opiekun - ks. Paweł Solka)

    ROK SZKOLNY 2011/12


    1. Olimpiada Wiedzy o Świecie Antycznym - LAUREAT
      • Tomasz Osmólski IB
      (opiekun - Andrzej Jarząbek)

    2. "eDukacja z Panem T.K.I.-em - przewodnik multimedialny"- konkurs informatyczny - LAUREAT - I miejsce w POLSCE
      • Jakub Rombel IC
      Czytaj więcej, zdjęcia
      (opiekun - Ewa Trzeszczkowska)

    3. "Palma Wielkanocna Podlasian" - konkurs dla uczniów szkół powiatu bielskiego.
      • kategoria palma - Marta Żurakowska – I miejsce
      • kategoria stroik - Judyta Guz, Karolina Piotrowska
        i Magdalena Szurbak I miejsce,
      • kategoria palma - Joanna Wojno – III miejsce
      (opiekun - Edyta Bartoszewicz)

      Czytaj więcej, zdjęcia

    4. XLIII Olimpiada Języka Rosyjskiego - wyróżnienie:
      • Natalia Andrejuk IIB

    5. Ogólnopolski Turniej Wiedzy Pożarniczej
    6. Do eliminacji powiatowych przeszli:
      • Sebastian Górski IF
      • Patrycja Laszewicz IID
      • Adrian Rzepniewski IIC
      • Krzysztof Puchalski IIC
      I miejsce zajął Adrian Rzepniewski IIC i zakwalifikował się do eliminacji wojewódzkich.
      (opiekun Marzena Pogorzelska - Ciołek)

    7. Szkolny etap Olimpiady wiedzy o HIV/AIDS
    8. Do etapu powiatowego zakwalifikowali się:
      • Martyna Zawadzka IIB
      • Bartłomiej Waszkowiak IIB
      • Barbara Abramczuk IC
      • Izabela Demianiuk IC
      • Marta Zurakowska IIB
      (opiekun - Małgorzata Olszewska)

    9. Ogólnopolski Konkurs Ekologiczny "Eko-Planeta" pt."Fascynująca przyroda polskich lasów"
    10. W konkursie udział wzięły:
      • Estera Misiuk IB
      • Magdalena Łapińska IB
      • Agnieszka Leonkiewicz IB
      • Agata Hryniewicka IB
      (opiekun - Małgorzata Olszewska)


    11. XXII Olimpiada Teologii Katolickiej - szczebel diecezjalny:
      • Agnieszka Oszczepalińska IIC
      • Edyta Anna Paszkowska IIIA
      (opiekun s. Wioletta Boroń)

    12. Ogólnopolska Olimpiada "Myśli Jana Pawła II" - etap wojewódzki:
      • Tomasz Osmólski IB
      • Marta Osmólska IB
      • Marta Żurakowska IIB
      (opiekun s. Wioletta Boroń)

    13. Ogólnopolski Konkurs Wiedzy Biblijnej - etap wojewódzki:
      • Agnieszka Oszczepalińska IC
      • Karol Rzepniewski IC
      • Adam Jakubowski IC
      (opiekun s. Wioletta Boroń)

    14. Ogólnopolski konkurs "Bóbr":
    15. udział brali:
      • Jakub Rombel IC
      • Przemysław Gnatowski IC
      (opiekun - Ewa Trzeszczkowska)

    16. Ogólnopolski Konkurs Recytatorski - etap powiatowy:
    17. udział brali:
      • Karolina Małgorzata Hryniewicka IID
      • Agata Bubel IID
      (uczennice przeszły do następnego etapu konkursu - 28 kwietnia 2012r. zaprezentują się w Białymstoku)