Komputerowy Biathlon dla szk rednich - oglnopolski konkurs informatyczny

Uczniowie naszej szkoy bior udzia w oglnopolskim konkursie informatycznym "Komputerowy Biathlon dla szk rednich"

Skad druyny "Kociuchy":

  • Przemysaw Gnatowski IIC
  • Adam Jakubowski IIIC
  • Wojciech Jakubowski IC
  • Jakub Rombel IIC

Strona gwna konkursu

Jakub Rombel wykona wizytwk druyny 8 pkt (max 10). Chopaki zajmuj aktualnie 25 miejsce. Przed nimi jeszcze sporo zada do wykonania. Powodzenia!!!

Kuba wykona 3 MEMY za ktre otrzyma max punktw (10) i obecnie jestemy
na 15 miejscu. :))

Adam i Wojciech Jakubowscy wykonali prezentacj o szkole, ktra zostaa oceniona na 8 pkt (max 10).

Przemek Gnatowski napisa esej - otrzyma max punktw (10).

Kuba Rombel wykona krzywk.
Rozwi krzywk.

Kuba Rombel wykona film. Film oceniono na maxa 15 punktw i jest na pierwszym miejscu listy forum zreszt jak memy i esej ;D

Zobacz film Kuby - "Sen o kocu wiata".

Wyniki konkursu

Druyna "Kociuchy" zaja 5 miejsce!!! (biorc pod uwag punkty)
Chopaki zdobyli 70 punktw a druyna zwyciska 78.
W konkursie wziy udzia 82 zespoy z caej Polski.

Gratuluj wspaniaego wyniku i dzikuj druynie za cik prac.
Ogromne podzikowania Kubie Rombel za wykonanie wikszoci zada konkursowych.

Dyplomy za zajcie 5 miejsca w "Komputerowym Biathlonie dla szk rednich" - oglnopolski konkurs informatyczny
Dyplom Kuby Rombla
Dyplom Przemka Gnatowskiego
Dyplom Adama Jakubowskiego
Dyplom Wojtka Jakubowskiego

(opiekun - Ewa Trzeszczkowska)


ROK SZKOLNY 2016/2017 - NOWE KONKURSY

  • XVII Regionalny Konkurs Informatyczny
  • V Oglnopolski Konkurs Logiczny Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego Jana Pawa II
  • 4. Oglnopolski konkurs wiedzy o krajach hiszpaskojzycznych Domeykiada 2017
  • Oglnopolski Konkurs Plastyczny "TCZA" FOTO

  • ROK SZKOLNY 2013/2014 - NOWE KONKURSY

  • "Prbna matura " z matematyki dla uczniw klas drugich
  • Podlaska mozaika. W poszukiwaniau wsplnoty pogranicza.
  • Szkolny Konkurs Matematyczny
  • KONKURS WIEDZY O FRANCJI I KRAJACH FRANKOFOSKICH 2013/2014
  • VIII EDYCJA KONKURSU FRANCOPHONIE POETIQUE "Moja podr do Walonii"
  • "Kangur Matematyczny 2014"
  • Szkolny przegld kold i pastoraek"
  • Stroik witeczny"
  • "Olimpiada Wiedzy Archimedes. Plus"- Matematyka Plus
  • Midzynarodowy konkurs Informatyczny "Bbr 2013"

  • ROK SZKOLNY 2012/2013 - NOWE KONKURSY

  • REGULAMIN Oglnopolskiego Konkursu Geologiczno-rodowiskowego "Nasza Ziemia - rodowisko przyrodnicze wczoraj, dzi i jutro"
  • OGLNOPOLSKI KONKURS GEOLOGICZNO-RODOWISKOWY "Nasza Ziemia - rodowisko przyrodnicze wczoraj, dzi i jutro"
  • Regionalny Konkurs Informatyczny
  • XVII Oglnopolski Konkurs Wiedzy Biblijnej
  • XII edycja konkursu Diversity organizowanego przez Centrum Oprogramowania Motoroli w Krakowie
  • Serfuj. Respektuj. Polskie Centrum Programu Safer Internet zaprasza do udziau w konkursie!
  • 150 lat Powstania Styczniowego - ekspozycja, dokument
  • Komputerowy Biathlon dla szk rednich - oglnopolski konkurs informatyczny
  • Stroiki witeczne
  • Zapraszamy Anioy do Szkoy
  • Szkolny przegld kold i pastoraek
  • Konkurs "PODLASKA MOZAIKA w poszukiwaniu wsplnoty pogranicza"
  • Konkurs Pikno Powiatu Bielskiego edycja IV (2012 r.)
  • XLIV Olimpiada Jzyka Rosyjskiego
  • Nasze osignicia w olimpiadach
    oraz konkursach przedmiotowych i artystycznych


    ROK SZKOLNY 2014/15


    1. Konkurs wiedzy o Francji
    2. Konkurs odby si 26 lutego 2015r. w VI LO w Biaymstoku,
      wziy w nim udzia 3 uczennice:
      Edyta Kowardziej, Mariola Bolesta i Iza Chowaska.
      Wyniki bd dostpne po rozstrzygniciu konkursu - trzymamy kciuki za nasze uczestniczki.

    ROK SZKOLNY 2013/14


    1. Konkurs matematyczny "Olimpiada wiedzy Archimedes. Plus"
    2. Konkurs odby si 8 listopada 2013r. wzio w nim udzia 24 uczniw.
      Siedmiu uczniw naszej szkoy uzyskao tytu laureata:
      • Julia Bzowska kl. I c
      • Cezary Poniak kl. III c
      • Dominika Cioek kl. I b
      • Zuzanna Rudko kl. I c
      • Piotr Dzun kl. I c
      • Wojciech Jakubowski kl. II c
      • Agnieszka Oszczepaliska kl. III c
      opiekunowie - Tomasz Sysua i Halina Sysua

    3. Miedzynarodowy konkurs informatyczny "Bbr"
    4. Udzia wzili uczniowie:
      Przemysaw Gnatowski kl. IIIc
      Jakubowski Wojciech kl. IIc

      dyplom Przemka
      dyplom Wojtka
      opiekun - Ewa Trzeszczkowska


    ROK SZKOLNY 2012/13


    1. Oglnopolski Konkurs Chemiczny Alchemik
    2. Tomasz Osmlski, ucze klasy IIB uzyska bartdzo dobry wynik - 30 pkt. - maksymaln liczb punktw w konkursie testowym.

      Dyplomy wyrnienia otrzymali:

      Weronika Lebiedziska - 29 pkt.
      Justyna Kowerdziej - 26 pkt.
      Martyna Zawadzka - 26 pkt.
      Czytaj wicej
      Opiekun - Jolanta Jancewicz.

    3. Konkurs filmowy "Poka jzyk"
    4. Filmom
      • Agnieszki Bolesty
      • Joanny Bogusz
      • Ewy Szmuro
      przyznano 7 miejsce.
      Organizatorem konkursu by Instytut Dziedzictwa Narodowego
      Czytaj wicej
      (opiekun - Elbieta Prorok)

    5. "Olimpiada Teologii Katolickiej"
    6. Do etapu centralnego zawalifikowaa si:
      • Agnieszka Oszczepaliska kl. IIC
      (opiekun - ks. Pawe Solka)

    7. "Podaniczka Boonarodzeniowa Podlasian"
    8. Konkurs organizowany pod patronatem Kapituy Ziemi Podlaskiej.
      W konkursie wziy udzia prawie wszystkie bielskie szkoy ponadgimnazjalne.
      Nasze Liceum reprezentowali nastpujcy uczniowie:
      • Maciej Kuczyski kl. IC - I miejsce
      • Przemysaw Gnatowski kl. IIC - I miejsce
      • Iza Pietrzykowska kl. IC - II miejsce
      • Adriana Kozowska kl. IIC i Mateusz Supski kl. IIC.

      Czytaj wicej, zdjcia
      (opiekun - Edyta Bartoszewicz)

    9. "Mistrz Gramatyki Jzyka Rosyjskiego 2013"
    10. Do eliminacji okrgowych zawalifikowali si:
      • Natalia Andrejuk kl. IIIB
      • Izabela Demianiuk kl. IIC
      • Cezary Poniak kl. IIC
      • Mateusz Romaczuk kl. IIC
      (opiekun - Grayna Wdowiak)

    11. V miejsce w "Komputerowym Biathlonie dla szk rednich" - Oglnopolski Konkurs Informatyczny
    12. W konkursie wzia udzia druyna "Kociuchy"w skadzie:

      • Jakub Rombel kl. IIC
      • Przemysaw Gnatowski kl. IIC
      • Adam Jakubowski kl. IIIC
      • Wojciech Jakubowski kl. IC

      Dyplomy:
      Kuby Rombla
      Przemka Gnatowskiego
      Adama Jakubowskiego
      Wojtka Jakubowskiego
      Czytaj wicej...

      (opiekun - Ewa Trzeszczkowska)

    13. Olimpiada Wiedzy o HIV/AIDS - etap wojewdzki
    14. Uczestnicy:
      • Martyna Zawadzka kl. IIIB
      • Marta urakowska kl. IIIB
      (opiekun - Magorzata Olszewska)
      Czytaj wicej, zdjcia

    15. Oglnopolski Konkurs Eko-Planeta
    16. Uczestnicy konkursu Eko - Planeta "Skrzydlaci mieszkacy mojej okolicy":
      • Magdalena apiska kl. IIB
      • Mateusz Hilarski kl. IIB
      • Piotr Filipek kl. IC
      • Borowski Przemysaw kl. IC
      Uczniowie wykonali albumy.
      Czekamy na wyniki :))
      (opiekun - Magorzata Olszewska)
      Czytaj wicej, zdjcia

    17. Jakub Rombel kl. IIC, Przemysaw Gnatowski, Adam Jakubowski i Wojciech Jakubowski bior udzia w Komputerowym Biathlonie dla szk rednich - Oglnopolski Konkurs Informatyczny
    18. Zobacz wyniki konkursu

      Czytaj wicej o konkursie
      (opiekun - Ewa Trzeszczkowska)

    19. Jakub Rombel kl. IIC zosta wyrniony
      w Oglnopolskim Konkursie Informatycznym
      "Interaktywny produkt IT"

    20. Kuba wykona animacj zwizan tematycznie z akcj
      "Bezpieczne Wakacje"
      Kuba gratulujemy!!!

      Wyniki konkursu, praca Kuby, zobacz
      (opiekun - Ewa Trzeszczkowska)

    21. Wojewdzki konkurs "Babcia, Dziadek i Ja"
      • Jakub Rombel kl. IIC - III miejsce w Wojewdzkim konkursie
        "Babcia, Dziadek i Ja"
      • (opiekun - Ewa Trzeszczkowska)

      • Renata Kozowska - wyrnienie

    22. "Test Matematyka Plus"
    23. Udzia wzio 24 uczniw.
      • Adam Jakubowski kl IIIc laureat II stopnia
      • Bartomiej Hryniewicki kl III c - laureat III stopnia
      • Tomasz Stepaniuk kl III c i Martyna Zawadzka kl III b laureaci IV stopnia.
      (opiekunowie - Halina Sysua, Tomasz Sysua)

    24. "Kangur Matematyczny 2013"
    25. udzia wzio 15 uczniw.
      Wojciech Jakubowski kl I c- Wyrnienie
      (opiekun - Tomasz Sysua)

    26. "Szkolny Konkurs Matematyczny dla uczniw klas I i II"
    27. W konkursie wzio udzia 20 uczniw: 13 z klas pierwszych i 8 z klas drugich.

      Najlepsze wyniki wrd uczniw klas pierwszych uzyskali uczniowie:
      1. Michalina Somiska kl. I b - I miejsce
      2. Wojciech Jakubowski kl. I c - II miejsce
      3. Natalia Fiedorowicz kl. I a - III miejsce

      Najlepsze wyniki wrd uczniw klas drugich uzyskali uczniowie:
      1. Przemysaw Gnatowski kl. II c - I miejsce
      2. Cezary Poniak kl. II c - II miejsce
      3. Aneta Karpuk kl. IIb - III miejsce
      4. Tomasz Osmlski kl. IIb - III miejsce
      5. Dariusz Krasowski kl. IIc - III miejsce
      (opiekunowie - Halina Sysua, Tomasz Sysua)

    28. Natalia Andrejuk IIIB - zakwalifikowaa si do eliminacji okrgowych
      XLIV Olimpiady Jzyka Rosyjskiego.
    29. Gratulujemy!!!
      (opiekun - Grayna Wdowiak)

    30. XXXVI Olimpiada Jzyka Francuskiego
      • Marlena Wierciska IIID - zakwalifikowaa si do etapu regionalnego OJF
      Marlena na etapie szkolnym w grupie klas nie-dwujzycznych zdobya odpowiedni liczb punktw i zakwlifikowaa si do etapu regionalnego. Gratulujemy!!!
      (opiekun - Krystyna Zielinko)

    31. Nutka Poliglotka
      • Magorzata Priebe ID - II miejsce w Polsce w IX Oglnopolskim Przegldzie Piosenki Europejskiej - Nutka Poliglotka 2012
      Magorzata reprezentowaa Bielski Dom Kultury. Instruktor p. Justyna Porzeziska. Wyniki konkursu

    32. Konkurs fotograficzny Muzeoklatki - Kategoria I (dzieci i modzie) Nagroda
      • Jakub Rombel IIC

      czytaj o konkursie

    33. "Jan pawe II w oczach dziecka"- VII Edycja Oglnopolskiego Konkursu Plastycznego dla dzieci i modziey.
      • Patrycja Pirkowska otrzymaa nagrod
      • Renata Kozowska zaja V miejsce
      Etap diecezjaly.
      (opiekun - ks. Pawe Solka)

    ROK SZKOLNY 2011/12


    1. Olimpiada Wiedzy o wiecie Antycznym - LAUREAT
      • Tomasz Osmlski IB
      (opiekun - Andrzej Jarzbek)

    2. "eDukacja z Panem T.K.I.-em - przewodnik multimedialny"- konkurs informatyczny - LAUREAT - I miejsce w POLSCE
      • Jakub Rombel IC
      Czytaj wicej, zdjcia
      (opiekun - Ewa Trzeszczkowska)

    3. "Palma Wielkanocna Podlasian" - konkurs dla uczniw szk powiatu bielskiego.
      • kategoria palma - Marta urakowska I miejsce
      • kategoria stroik - Judyta Guz, Karolina Piotrowska
        i Magdalena Szurbak I miejsce,
      • kategoria palma - Joanna Wojno III miejsce
      (opiekun - Edyta Bartoszewicz)

      Czytaj wicej, zdjcia

    4. XLIII Olimpiada Jzyka Rosyjskiego - wyrnienie:
      • Natalia Andrejuk IIB

    5. Oglnopolski Turniej Wiedzy Poarniczej
    6. Do eliminacji powiatowych przeszli:
      • Sebastian Grski IF
      • Patrycja Laszewicz IID
      • Adrian Rzepniewski IIC
      • Krzysztof Puchalski IIC
      I miejsce zaj Adrian Rzepniewski IIC i zakwalifikowa si do eliminacji wojewdzkich.
      (opiekun Marzena Pogorzelska - Cioek)

    7. Szkolny etap Olimpiady wiedzy o HIV/AIDS
    8. Do etapu powiatowego zakwalifikowali si:
      • Martyna Zawadzka IIB
      • Bartomiej Waszkowiak IIB
      • Barbara Abramczuk IC
      • Izabela Demianiuk IC
      • Marta Zurakowska IIB
      (opiekun - Magorzata Olszewska)

    9. Oglnopolski Konkurs Ekologiczny "Eko-Planeta" pt."Fascynujca przyroda polskich lasw"
    10. W konkursie udzia wziy:
      • Estera Misiuk IB
      • Magdalena apiska IB
      • Agnieszka Leonkiewicz IB
      • Agata Hryniewicka IB
      (opiekun - Magorzata Olszewska)


    11. XXII Olimpiada Teologii Katolickiej - szczebel diecezjalny:
      • Agnieszka Oszczepaliska IIC
      • Edyta Anna Paszkowska IIIA
      (opiekun s. Wioletta Boro)

    12. Oglnopolska Olimpiada "Myli Jana Pawa II" - etap wojewdzki:
      • Tomasz Osmlski IB
      • Marta Osmlska IB
      • Marta urakowska IIB
      (opiekun s. Wioletta Boro)

    13. Oglnopolski Konkurs Wiedzy Biblijnej - etap wojewdzki:
      • Agnieszka Oszczepaliska IC
      • Karol Rzepniewski IC
      • Adam Jakubowski IC
      (opiekun s. Wioletta Boro)

    14. Oglnopolski konkurs "Bbr":
    15. udzia brali:
      • Jakub Rombel IC
      • Przemysaw Gnatowski IC
      (opiekun - Ewa Trzeszczkowska)

    16. Oglnopolski Konkurs Recytatorski - etap powiatowy:
    17. udzia brali:
      • Karolina Magorzata Hryniewicka IID
      • Agata Bubel IID
      (uczennice przeszy do nastpnego etapu konkursu - 28 kwietnia 2012r. zaprezentuj si w Biaymstoku)