Nasze osiągnięcia sportowe


ROK SZKOLNY 2016/2017


  1. Licealiada Województwa Podlaskiego w koszykówce chłopców 19.XII.2017.

  2. Zdjęcia z zawodów
    opiekun - Dariusz Laszewicz

  3. Mistrzostwa Powiatu szkół ponadgimnazjalnych w futsalu chłopców w Rudce 15.XII.2017.

  4. Czytaj więcej, zdjęcia
    opiekun: Dariusz Laszewicz.

  5. Mistrzostwa Szkoły w Koszykówce Dziewcząt 08.XII.2017.

  6. Zobacz zdjęcia
    opiekun - Edyta Majewsja -Pawlik

  7. Rozgrywki I Ligi w siatkówce dziewcząt 07.XI.2017.

  8. Zobacz zdjęcia
    opiekun: Dariusz Laszewicz.

  9. Mistrzostwa Powiatu w Tenisie Stołowym Dziewcząt i Chłopców 06.XI.2017.

  10. Zdjęcia z zawodów
    opiekun - Edyta Majewsja -Pawlik

  11. Mistrzostwa Szkoły w Tenisie Stołowym.

  12. Czytaj więcej, zdjęcia
    organizator: Dariusz Laszewicz.


ROK SZKOLNY 2016/2017


  1. Siatkarki naszego Liceum WYGRAŁY II Ligę Licealiady Województwa Podlaskiego w Siatkówce Dziewcząt 2016/2017 GRATULUJEMY!!!

    Najlepszą siatkarką w rozgrywkach II Ligi Licealiady Województwa Podlaskiego w Siatkówce Dziewcząt 2016/2017 została
    KATARZYNA TOMCZUK

    GRATULUJEMY!!!

  2. Czytaj komunikat
    opiekun: Dariusz Laszewicz.

  3. Koszykarze naszego Liceum WYGRALI II Ligę Licealiady Województwa Podlaskiego w Koszykówce Chłopców 2016/2017 GRATULUJEMY!!!

    Najlepszym koszykarzem w rozgrywkach II Ligę Licealiady Województwa Podlaskiego w Koszykówce Chłopców 2016/2017 został
    DOMINIK PÓŁTORAK

    GRATULUJEMY!!!

  4. Czytaj komunikat
    opiekun: Dariusz Laszewicz.

  5. Szkolny turniej w siatkówce.

  6. Zdjęcia

    Wyniki szkolnego turnieju w siatkówkę z dnia 20 marca 2017 r.
    opiekun: Dariusz Laszewicz.

  7. Mistrzostwa Powiatu szkół ponadgimnazjalnych w futsalu chłopców 02.XII.2016.

  8. Czytaj więcej, zdjęcia
    Czytaj komunikat
    opiekun: Dariusz Laszewicz.

  9. Rozgrywki II ligi w koszykówce chłopców

  10. Czytaj więcej, zdjęcia
    Czytaj komunikat
    opiekun: Dariusz Laszewicz.

  11. Mistrzostwa Powiatu w tenisie stołowym.

  12. Czytaj więcej, zdjęcia
    Czytaj komunikat
    opiekun: Edyta Majewska-Pawlik.

  13. Rozgrywki II Ligi w siatkówce dziewcząt 04.XI.2016.

  14. Zobacz zdjęcia
    Tabela wyników
    opiekun: Dariusz Laszewicz.

  15. Powiatowe Biegi Przełajowe 20.X.2016.

  16. Czytaj więcej, zdjęcia
    Czytaj komunikat
    opiekunowie: Edyta Majewska-Pawlik, Dariusz Laszewicz.

  17. Podsumowanie roku sportowego 2015/2016


  18. Zdjęcia

  19. Rozgrywki szkół ponadgimnazjalnych w piłkę nożną o Puchar Starosty Bielskiego


  20. Zdjęcia


ROK SZKOLNY 2015/2016


  1. Ranking na najlepszego sportowca szkoły w roku szkolnym 2015/2016
  2. Wyniki rankingu

  3. Dni Bielska 2016

  4. Zdjęcia z zawodów
    opiekun - Dariusz Laszewicz

  5. Mistrzostwa Szkoły w KETTLEBELL
  6. WYNIKI MISTRZOSTW SZKOŁY W KETTLEBELL


    Zdjęcia z zawodów
    opiekun - Dariusz Laszewicz

  7. Licealiada Województwa Podlaskiego w Pływaniu.

  8. Czytaj więcej, zdjęcia
    opiekun: Dariusz Laszewicz.

  9. Mistrzostwa Powiatu w Siatkówce Dziewcząt.

  10. Czytaj więcej, zdjęcia
    opiekun: Dariusz Laszewicz.

  11. Rozgrywki II Ligi Licealiady Województwa Podlaskiego - siatkówka dziewcząt - Sokółka 13 grudnia 2015r.

  12. Czytaj więcej, zdjęcia
    opiekun: Dariusz Laszewicz.

  13. Mistrzostwa Szkoły w Koszykówce Dziewcząt.

  14. Czytaj więcej, zdjęcia
    opiekun: Edyta Majewska-Pawlik.

  15. Mistrzostwa Szkoły w Koszykówce Chłopców.

  16. Czytaj więcej, zdjęcia
    opiekun: Edyta Majewska-Pawlik.

  17. Komunikat Licealiady Powiatu Bielskiego w Futsalu Chłopców.

  18. Zdjęcia
    Czytaj komunikat
    opiekun: Dariusz Laszewicz.

  19. Mistrzostwa szkoły w wyciskaniu sztangi leżąc

  20. Czytaj więcej, zdjęcia
    opiekun: Dariusz Laszewicz.

  21. Mistrzostwa I Liceum Ogólnokształcącego im. Tadeusza Kościuszki w futsalu chłopców.

  22. Czytaj więcej, zdjęcia
    opiekun: Dariusz Laszewicz.

  23. Mistrzostwa I Liceum Ogólnokształcącego im. Tadeusza Kościuszki w rzutach osobistych do kosza.

  24. Czytaj więcej, zdjęcia
    opiekun: Dariusz Laszewicz.

  25. Mistrzostwa I Liceum Ogólnokształcącego im. Tadeusza Kościuszki w tenisie stołowym dziewcząt

  26. Czytaj więcej, zdjęcia
    opiekun: Edyta Majewska-Pawlik.

  27. Mistrzostwa I Liceum Ogólnokształcącego im. Tadeusza Kościuszki w tenisie stołowym

  28. Czytaj więcej, zdjęcia
    opiekun: Dariusz Laszewicz.

  29. Licealiada Powiatu Bielskiego w Sztafetowych Biegach Przełajowych.

  30. Czytaj więcej, zdjęcia
    opiekun: Dariusz Laszewicz.

  31. Mistrzostwa lekkoatletyczne.


  32. Czytaj więcej, zdjęcia...


ROK SZKOLNY 2014/2015


  1. XI Plebiscyt Sportowca Ziemi Bielskiej 2014 - rozstrzygnięty!!!
  2. Czytelnicy "Wieści" Tytuł sportowca roku przyznali
    Norbertowi Arkadiuszowi Wawulskiemu

    Czytaj więcej, zdjęcia...

  3. Zawody szachowe dziewcząt i chłopców.
  4. Czytaj komunikat z przebiegu zawodów
    opiekun: Tomasz Sysuła.

  5. Mistrzostwa Szkoły w Siatkówce
  6. Czytaj więcej...
    opiekun i organizator: Dariusz Laszewicz.

  7. Mistrzostwa Szkoły w Siatkówce - regulamin.
  8. Czytaj więcej...
    opiekun i organizator: Dariusz Laszewicz.

  9. Komunikat końcowy Licealiady Województwa Podlaskiego w Pływaniu
  10. Czytaj komunikat
    opiekun: Dariusz Laszewicz.

  11. Mistrzostwa Szkoły w Koszykówce Dziewcząt

  12. Czytaj więcej, zdjęcia
    opiekun: Edyta Majewska-Pawlik.

  13. Licealiada Powiatu Bielskiego w Futsalu Chłopców

  14. Czytaj więcej, zdjęcia
    opiekun: Dariusz Laszewicz.

  15. Ranking na najlepszego sportowca szkoły w roku szkolnym 2014/2015



  16. Wyniki rankingu

    Czytaj więcej, zdjęcia
    opiekun: Dariusz Laszewicz.

  17. Mistrzostwa I Liceum Ogólnokształcącego im. Tadeusza Kościuszki w tenisie stołowym

  18. Czytaj więcej, zdjęcia
    opiekun: Dariusz Laszewicz.

  19. Zawody o mistrzostwo szkoły w biegach na dystansie 1000m.
  20. 17 października 2014 r. odbyły się zawody o mistrzostwo szkoły w biegach
    na dystansie 1000 m. na stadionie MOSiRu w Bielsku Podlaskim.

    Wyniki zawodów:

    1. Kuczyński Maciej IIIC 2 min 47 s
    2. Walczuk Michał IIA 2,50
    3. Jakubowski Wojciech IIIC 2,52
    4. Derehajło Maciej IC 2,53
    5. Koc Mateusz IIC 2,56
    6. Pawłowicz Łukasz IID 3,01
    7. Perkowski Rafał IB 3,08
    8. Bolesta Rafał IIC 3,09
    9. Lewandowski Łukasz IIIC 3,10
    10. Żukowski Rafał IIIA 3,13
    opiekun: Dariusz Laszewicz

  21. Mistrzostwa Szkół Ponadgimnazjalnych Powiatu Bielskiego w Sztafetowych Biegach Przełajowych Chłopców

  22. Czytaj więcej, zdjęcia
    opiekun: Dariusz Laszewicz.

  23. Szkolne sztafetowe biegi przełajowe dziewcząt

  24. Czytaj więcej, zdjęcia
    opiekun: Edyta Majewska-Pawlik.


ROK SZKOLNY 2013/2014


  1. Mistrzostwa Szkół Ponadgimnazjalnych w Lekkiej Atletyce z okazji Dni Bielska

  2. Czytaj więcej, zdjęcia
    opiekunowie: Edyta Majewska-Pawlik - dziewczęta,
    Dariusz Laszewicz - chłopcy.

  3. Międzyszkolne rozgrywki w piłce siatkowej dziewcząt o Puchar Starosty Bielskiego 30.V.2014 r.

  4. Zdjęcia z zawodów
    opiekun - Ewa Trzeszczkowska

  5. Polska biega - 10km. (25.maja 2014 r.)

  6. Zdjęcia z zawodów
    opiekun - Edyta Majewska-Pawlik

  7. Mistrzostwa Szkoły w KETTLEBELL
  8. WYNIKI MISTRZOSTW SZKOŁY W KETTLEBELL


    Zdjęcia z zawodów
    opiekun - Dariusz Laszewicz

  9. Międzyklasowy szkolny turniej w futsalu

  10. Czytaj więcej, zdjęcia

  11. Rzuty osobiste do kosza o mistrzostwo I LO
  12. WYNIKI IV TURNIEJU RZUTÓW OSOBISTYCH DO KOSZA
    O MISTRZOSTWO I LO

    zawody zorganizował i przeprowadził Dariusz Laszewicz

  13. Kościuchy II w województwie w pływaniu!!!

  14. Czytaj więcej, zdjęcia
    trener - Dariusz Laszewicz

  15. Rozgrywki II ligi licealiady województwa podlaskiegow w koszykówce chłopców

  16. Czytaj więcej, zdjęcia
    trener - Dariusz Laszewicz

  17. Powiatowe zawody pływackie

  18. Czytaj więcej, zdjęcia
    trener - Dariusz Laszewicz
  19. Rozgrywki w III lidze Licealiady Województwa Podlaskiego
    w Siatkówce Dziewcząt
  20. Drużyna I LO w siatkówce:

    • Łapińska Magdalena - kapitan
    • Wasielewska Gabriela - libero
    • Fiedorowicz Natalia
    • Jaroszewicz Patrycja
    • Misiuk Estera
    • Petelczyc Karolina
    • Szawarska Paulina
    • Pawłowicz Jesika
    • Szawarska Joanna
    • Wiercińska Urszula
    • Chrom Katarzyna

    Czytaj więcej, zdjęcia
    opiekun - Artur Obuchowski

  21. Piłka siatkowa chłopców - rozgrywki powiatowe.

    Opis imprezy
    Opiekun - Artur Obuchowski

  22. Nasze siatkarki grają w III lidze Licealiady Województwa Podlaskiego
    w Siatkówce Dziewcząt
  23. Drużyna I LO w siatkówce:

    • Łapińska Magdalena - kapitan
    • Wasielewska Gabriela - libero
    • Fiedorowicz Natalia
    • Jaroszewicz Patrycja
    • Misiuk Estera
    • Petelczyc Karolina
    • Szawarska Paulina
    • Misiuk Iza
    • Perkowska Patrycja
    • Chrom Katarzyna

    Czytaj więcej, zdjęcia
    opiekun - Artur Obuchowski i Ewa Trzeszczkowska

  24. Ranking na najlepszego sportowca szkoły w roku szkolnym 2013/2014
    Wyniki rankingu

    Opiekun - Dariusz Laszewicz
  25. Mistrzostwa powiatu szkół ponadgimnazjalnych w futsalu chłopców. Opis imprezy
    Opiekun - Dariusz Laszewicz
  26. Finały Licealiady Województwa Podlaskiego w tenisie Stołowym. Opis imprezy
    Opiekun - Dariusz Laszewicz
  27. Mistrzostwa Województwa Podlaskiego w indywidualnych biegach przełajowych. Opis imprezy
    Opiekun - Dariusz Laszewicz
  28. Szachy
  29. Dziewczęta z naszej szkoły w składzie:
    • Magdalena Zawadzka (IIb)
    • Marlena Żukowska (IIIc)
    • Aneta Karpuk (III b)
    • Ewa Pietrzykowska (II a)
    zajęły pierwsze miejsce w półfinałach grupy południowej w Wasilkowie
    i awansowały do finałów wojewódzkich.
    W finale Licealiady Województwa Podlaskiego w Białymstoku w szachach dn.30 grudnia 2013 r drużyna dziewcząt zajęła VI miejsce.

  30. Szkolne zawody szachowe dziewcząt i chłopców.
    Opis imprezy
    Opiekun - Tomasz Sysuła

ROK SZKOLNY 2012/2013


  1. Nasze siatkarki weszły do III ligi Licealiady Województwa Podlaskiego
    w Siatkówce Dziewcząt (13.XII.2012 r.)
  2. Drużyna I LO w siatkówce:

    • Łapińska Magdalena - kapitan
    • Brzezińska Justyna
    • Daniluk Monika
    • Fiedorowicz Natalia
    • Laskowska Katarzyna
    • Murawka Anna
    • Pawłowicz Jesika
    • Petelczyc Karolina
    • Szawarska Paulina
    • Tymosiak Marta
    • Zawadzka Martyna
    • Korniluk Urszula

    Czytaj więcej, zdjęcia

    GRATULUJEMY WEJŚCIA DO III LIGI!!!
    opiekun - Ewa Trzeszczkowska

  3. Ranking na najlepszego sportowca szkoły w roku szkolnym 2012/2013
    Wyniki rankingu
  4. Wyniki turnieju szkolnego w rzutach osobistych do kosza 06.12.2012 r.
    Wyniki turnieju
  5. Udział w barażach o wejście do III Ligi Licealiady Województwa Podlaskiego
    w Siatkówce Dziewcząt w roku szkolnym 2012/2013. (27.XI.2012 r.)
  6. Drużyna I LO w siatkówce:

    • Łapińska Magdalena - kapitan
    • Brzezińska Justyna
    • Daniluk Monika
    • Fiedorowicz Natalia
    • Laskowska Katarzyna
    • Murawka Anna
    • Pawłowicz Jesika
    • Petelczyc Karolina
    • Szawarska Paulina
    • Tymosiak Marta
    • Zawadzka Martyna
    • Korniluk Urszula

    Czytaj więcej, zdjęcia

    DZIEWCZĘTA WYGRAŁY 2:0; 2:0; 2:0. GRATULUJEMY!!!
    opiekunowie - Dariusz Laszewicz i Ewa Trzeszczkowska

  7. Mistrzostwa Województwa Podlaskiego
    w indywidualnych biegach przełajowych 18.X.2012 r.
  8. Klasy pierwsze reprezentowali:
    • Daniłowski Daniel – 15. miejsce
    • Kuczyński Maciej – 36. miejsce
    • Żukowski Rafał – 54. miejsce
    • Lewandowski Łukasz – 60. Miejsce
    Klasy drugie reprezentowali:
    • Krasowski Dariusz - 38. miejsce
    • Solaniuk Mirosław – 66. miejsce
    • Sacharczuk Kornel – 75. miejsce
    • Wawrzyniuk Wojciech - 98. miejsce
    Klasy trzecie reprezentowali:
    • Krasowski Kondrat – 27. miejsce
    • Niewiński Damian – 95. miejsce


    Nasza szkoła uplasowała się na 15 miejscu w klasyfikacji generalnej.
    opiekun - Dariusz Laszewicz
    Czytaj więcej, zdjęcia

ROK SZKOLNY 2011/2012


  1. III miejsce w Licealiadzie Województwa Podlaskiego w Koszykówce Chłopców
  2. Skład drużyny:
    • Paweł Rusinowicz IIIC- kapitan
    • Kamil Niewiński IIIC
    • Adrain Hryniewicki IIIC
    • Przemysław Wielanowski IIIC
    • Adrian Grabowski IIID
    • Krzysztof Dobrogowski IIC
    • Mateusz Zawadzki IIB
    • Tomasz Sidoruk IIB
    • Karol Rzepniewski IC
    • Jakub Piotrowski
    • Norbert Dmitruk
    (opiekun - Dariusz Laszewicz)


    czytaj o finale

  3. IIIC I miejsce w szkole w futsalu!!!

  4. czytaj o finale