Mistrzostwa Szkoy w KETTLEBELL

mini mini mini mini mini mini mini mini mini mini mini mini mini mini mini mini mini mini mini mini mini mini mini mini mini mini mini mini mini mini mini mini mini mini mini

Opiekun - Dariusz Laszewicz

Nasze osignicia sportowe


ROK SZKOLNY 2016/2017


  1. Licealiada Wojewdztwa Podlaskiego w koszykwce chopcw 19.XII.2017.

  2. Zdjcia z zawodw
    opiekun - Dariusz Laszewicz

  3. Mistrzostwa Powiatu szk ponadgimnazjalnych w futsalu chopcw w Rudce 15.XII.2017.

  4. Czytaj wicej, zdjcia
    opiekun: Dariusz Laszewicz.

  5. Mistrzostwa Szkoy w Koszykwce Dziewczt 08.XII.2017.

  6. Zobacz zdjcia
    opiekun - Edyta Majewsja -Pawlik

  7. Rozgrywki I Ligi w siatkwce dziewczt 07.XI.2017.

  8. Zobacz zdjcia
    opiekun: Dariusz Laszewicz.

  9. Mistrzostwa Powiatu w Tenisie Stoowym Dziewczt i Chopcw 06.XI.2017.

  10. Zdjcia z zawodw
    opiekun - Edyta Majewsja -Pawlik

  11. Mistrzostwa Szkoy w Tenisie Stoowym.

  12. Czytaj wicej, zdjcia
    organizator: Dariusz Laszewicz.


ROK SZKOLNY 2016/2017


  1. Siatkarki naszego Liceum WYGRAY II Lig Licealiady Wojewdztwa Podlaskiego w Siatkwce Dziewczt 2016/2017 GRATULUJEMY!!!

    Najlepsz siatkark w rozgrywkach II Ligi Licealiady Wojewdztwa Podlaskiego w Siatkwce Dziewczt 2016/2017 zostaa
    KATARZYNA TOMCZUK

    GRATULUJEMY!!!

  2. Czytaj komunikat
    opiekun: Dariusz Laszewicz.

  3. Koszykarze naszego Liceum WYGRALI II Lig Licealiady Wojewdztwa Podlaskiego w Koszykwce Chopcw 2016/2017 GRATULUJEMY!!!

    Najlepszym koszykarzem w rozgrywkach II Lig Licealiady Wojewdztwa Podlaskiego w Koszykwce Chopcw 2016/2017 zosta
    DOMINIK PӣTORAK

    GRATULUJEMY!!!

  4. Czytaj komunikat
    opiekun: Dariusz Laszewicz.

  5. Szkolny turniej w siatkwce.

  6. Zdjcia

    Wyniki szkolnego turnieju w siatkwk z dnia 20 marca 2017 r.
    opiekun: Dariusz Laszewicz.

  7. Mistrzostwa Powiatu szk ponadgimnazjalnych w futsalu chopcw 02.XII.2016.

  8. Czytaj wicej, zdjcia
    Czytaj komunikat
    opiekun: Dariusz Laszewicz.

  9. Rozgrywki II ligi w koszykwce chopcw

  10. Czytaj wicej, zdjcia
    Czytaj komunikat
    opiekun: Dariusz Laszewicz.

  11. Mistrzostwa Powiatu w tenisie stoowym.

  12. Czytaj wicej, zdjcia
    Czytaj komunikat
    opiekun: Edyta Majewska-Pawlik.

  13. Rozgrywki II Ligi w siatkwce dziewczt 04.XI.2016.

  14. Zobacz zdjcia
    Tabela wynikw
    opiekun: Dariusz Laszewicz.

  15. Powiatowe Biegi Przeajowe 20.X.2016.

  16. Czytaj wicej, zdjcia
    Czytaj komunikat
    opiekunowie: Edyta Majewska-Pawlik, Dariusz Laszewicz.

  17. Podsumowanie roku sportowego 2015/2016


  18. Zdjcia

  19. Rozgrywki szk ponadgimnazjalnych w pik non o Puchar Starosty Bielskiego


  20. Zdjcia


ROK SZKOLNY 2015/2016


  1. Ranking na najlepszego sportowca szkoy w roku szkolnym 2015/2016
  2. Wyniki rankingu

  3. Dni Bielska 2016

  4. Zdjcia z zawodw
    opiekun - Dariusz Laszewicz

  5. Mistrzostwa Szkoy w KETTLEBELL
  6. WYNIKI MISTRZOSTW SZKOY W KETTLEBELL


    Zdjcia z zawodw
    opiekun - Dariusz Laszewicz

  7. Licealiada Wojewdztwa Podlaskiego w Pywaniu.

  8. Czytaj wicej, zdjcia
    opiekun: Dariusz Laszewicz.

  9. Mistrzostwa Powiatu w Siatkwce Dziewczt.

  10. Czytaj wicej, zdjcia
    opiekun: Dariusz Laszewicz.

  11. Rozgrywki II Ligi Licealiady Wojewdztwa Podlaskiego - siatkwka dziewczt - Sokka 13 grudnia 2015r.

  12. Czytaj wicej, zdjcia
    opiekun: Dariusz Laszewicz.

  13. Mistrzostwa Szkoy w Koszykwce Dziewczt.

  14. Czytaj wicej, zdjcia
    opiekun: Edyta Majewska-Pawlik.

  15. Mistrzostwa Szkoy w Koszykwce Chopcw.

  16. Czytaj wicej, zdjcia
    opiekun: Edyta Majewska-Pawlik.

  17. Komunikat Licealiady Powiatu Bielskiego w Futsalu Chopcw.

  18. Zdjcia
    Czytaj komunikat
    opiekun: Dariusz Laszewicz.

  19. Mistrzostwa szkoy w wyciskaniu sztangi lec

  20. Czytaj wicej, zdjcia
    opiekun: Dariusz Laszewicz.

  21. Mistrzostwa I Liceum Oglnoksztaccego im. Tadeusza Kociuszki w futsalu chopcw.

  22. Czytaj wicej, zdjcia
    opiekun: Dariusz Laszewicz.

  23. Mistrzostwa I Liceum Oglnoksztaccego im. Tadeusza Kociuszki w rzutach osobistych do kosza.

  24. Czytaj wicej, zdjcia
    opiekun: Dariusz Laszewicz.

  25. Mistrzostwa I Liceum Oglnoksztaccego im. Tadeusza Kociuszki w tenisie stoowym dziewczt

  26. Czytaj wicej, zdjcia
    opiekun: Edyta Majewska-Pawlik.

  27. Mistrzostwa I Liceum Oglnoksztaccego im. Tadeusza Kociuszki w tenisie stoowym

  28. Czytaj wicej, zdjcia
    opiekun: Dariusz Laszewicz.

  29. Licealiada Powiatu Bielskiego w Sztafetowych Biegach Przeajowych.

  30. Czytaj wicej, zdjcia
    opiekun: Dariusz Laszewicz.

  31. Mistrzostwa lekkoatletyczne.


  32. Czytaj wicej, zdjcia...


ROK SZKOLNY 2014/2015


  1. XI Plebiscyt Sportowca Ziemi Bielskiej 2014 - rozstrzygnity!!!
  2. Czytelnicy "Wieci" Tytu sportowca roku przyznali
    Norbertowi Arkadiuszowi Wawulskiemu

    Czytaj wicej, zdjcia...

  3. Zawody szachowe dziewczt i chopcw.
  4. Czytaj komunikat z przebiegu zawodw
    opiekun: Tomasz Sysua.

  5. Mistrzostwa Szkoy w Siatkwce
  6. Czytaj wicej...
    opiekun i organizator: Dariusz Laszewicz.

  7. Mistrzostwa Szkoy w Siatkwce - regulamin.
  8. Czytaj wicej...
    opiekun i organizator: Dariusz Laszewicz.

  9. Komunikat kocowy Licealiady Wojewdztwa Podlaskiego w Pywaniu
  10. Czytaj komunikat
    opiekun: Dariusz Laszewicz.

  11. Mistrzostwa Szkoy w Koszykwce Dziewczt

  12. Czytaj wicej, zdjcia
    opiekun: Edyta Majewska-Pawlik.

  13. Licealiada Powiatu Bielskiego w Futsalu Chopcw

  14. Czytaj wicej, zdjcia
    opiekun: Dariusz Laszewicz.

  15. Ranking na najlepszego sportowca szkoy w roku szkolnym 2014/2015



  16. Wyniki rankingu

    Czytaj wicej, zdjcia
    opiekun: Dariusz Laszewicz.

  17. Mistrzostwa I Liceum Oglnoksztaccego im. Tadeusza Kociuszki w tenisie stoowym

  18. Czytaj wicej, zdjcia
    opiekun: Dariusz Laszewicz.

  19. Zawody o mistrzostwo szkoy w biegach na dystansie 1000m.
  20. 17 padziernika 2014 r. odbyy si zawody o mistrzostwo szkoy w biegach
    na dystansie 1000 m. na stadionie MOSiRu w Bielsku Podlaskim.

    Wyniki zawodw:

    1. Kuczyski Maciej IIIC 2 min 47 s
    2. Walczuk Micha IIA 2,50
    3. Jakubowski Wojciech IIIC 2,52
    4. Derehajo Maciej IC 2,53
    5. Koc Mateusz IIC 2,56
    6. Pawowicz ukasz IID 3,01
    7. Perkowski Rafa IB 3,08
    8. Bolesta Rafa IIC 3,09
    9. Lewandowski ukasz IIIC 3,10
    10. ukowski Rafa IIIA 3,13
    opiekun: Dariusz Laszewicz

  21. Mistrzostwa Szk Ponadgimnazjalnych Powiatu Bielskiego w Sztafetowych Biegach Przeajowych Chopcw

  22. Czytaj wicej, zdjcia
    opiekun: Dariusz Laszewicz.

  23. Szkolne sztafetowe biegi przeajowe dziewczt

  24. Czytaj wicej, zdjcia
    opiekun: Edyta Majewska-Pawlik.


ROK SZKOLNY 2013/2014


  1. Mistrzostwa Szk Ponadgimnazjalnych w Lekkiej Atletyce z okazji Dni Bielska

  2. Czytaj wicej, zdjcia
    opiekunowie: Edyta Majewska-Pawlik - dziewczta,
    Dariusz Laszewicz - chopcy.

  3. Midzyszkolne rozgrywki w pice siatkowej dziewczt o Puchar Starosty Bielskiego 30.V.2014 r.

  4. Zdjcia z zawodw
    opiekun - Ewa Trzeszczkowska

  5. Polska biega - 10km. (25.maja 2014 r.)

  6. Zdjcia z zawodw
    opiekun - Edyta Majewska-Pawlik

  7. Mistrzostwa Szkoy w KETTLEBELL
  8. WYNIKI MISTRZOSTW SZKOY W KETTLEBELL


    Zdjcia z zawodw
    opiekun - Dariusz Laszewicz

  9. Midzyklasowy szkolny turniej w futsalu

  10. Czytaj wicej, zdjcia

  11. Rzuty osobiste do kosza o mistrzostwo I LO
  12. WYNIKI IV TURNIEJU RZUTW OSOBISTYCH DO KOSZA
    O MISTRZOSTWO I LO

    zawody zorganizowa i przeprowadzi Dariusz Laszewicz

  13. Kociuchy II w wojewdztwie w pywaniu!!!

  14. Czytaj wicej, zdjcia
    trener - Dariusz Laszewicz

  15. Rozgrywki II ligi licealiady wojewdztwa podlaskiegow w koszykwce chopcw

  16. Czytaj wicej, zdjcia
    trener - Dariusz Laszewicz

  17. Powiatowe zawody pywackie

  18. Czytaj wicej, zdjcia
    trener - Dariusz Laszewicz
  19. Rozgrywki w III lidze Licealiady Wojewdztwa Podlaskiego
    w Siatkwce Dziewczt
  20. Druyna I LO w siatkwce:

    • apiska Magdalena - kapitan
    • Wasielewska Gabriela - libero
    • Fiedorowicz Natalia
    • Jaroszewicz Patrycja
    • Misiuk Estera
    • Petelczyc Karolina
    • Szawarska Paulina
    • Pawowicz Jesika
    • Szawarska Joanna
    • Wierciska Urszula
    • Chrom Katarzyna

    Czytaj wicej, zdjcia
    opiekun - Artur Obuchowski

  21. Pika siatkowa chopcw - rozgrywki powiatowe.

    Opis imprezy
    Opiekun - Artur Obuchowski

  22. Nasze siatkarki graj w III lidze Licealiady Wojewdztwa Podlaskiego
    w Siatkwce Dziewczt
  23. Druyna I LO w siatkwce:

    • apiska Magdalena - kapitan
    • Wasielewska Gabriela - libero
    • Fiedorowicz Natalia
    • Jaroszewicz Patrycja
    • Misiuk Estera
    • Petelczyc Karolina
    • Szawarska Paulina
    • Misiuk Iza
    • Perkowska Patrycja
    • Chrom Katarzyna

    Czytaj wicej, zdjcia
    opiekun - Artur Obuchowski i Ewa Trzeszczkowska

  24. Ranking na najlepszego sportowca szkoy w roku szkolnym 2013/2014
    Wyniki rankingu

    Opiekun - Dariusz Laszewicz
  25. Mistrzostwa powiatu szk ponadgimnazjalnych w futsalu chopcw. Opis imprezy
    Opiekun - Dariusz Laszewicz
  26. Finay Licealiady Wojewdztwa Podlaskiego w tenisie Stoowym. Opis imprezy
    Opiekun - Dariusz Laszewicz
  27. Mistrzostwa Wojewdztwa Podlaskiego w indywidualnych biegach przeajowych. Opis imprezy
    Opiekun - Dariusz Laszewicz
  28. Szachy
  29. Dziewczta z naszej szkoy w skadzie:
    • Magdalena Zawadzka (IIb)
    • Marlena ukowska (IIIc)
    • Aneta Karpuk (III b)
    • Ewa Pietrzykowska (II a)
    zajy pierwsze miejsce w pfinaach grupy poudniowej w Wasilkowie
    i awansoway do finaw wojewdzkich.
    W finale Licealiady Wojewdztwa Podlaskiego w Biaymstoku w szachach dn.30 grudnia 2013 r druyna dziewczt zaja VI miejsce.

  30. Szkolne zawody szachowe dziewczt i chopcw.
    Opis imprezy
    Opiekun - Tomasz Sysua

ROK SZKOLNY 2012/2013


  1. Nasze siatkarki weszy do III ligi Licealiady Wojewdztwa Podlaskiego
    w Siatkwce Dziewczt (13.XII.2012 r.)
  2. Druyna I LO w siatkwce:

    • apiska Magdalena - kapitan
    • Brzeziska Justyna
    • Daniluk Monika
    • Fiedorowicz Natalia
    • Laskowska Katarzyna
    • Murawka Anna
    • Pawowicz Jesika
    • Petelczyc Karolina
    • Szawarska Paulina
    • Tymosiak Marta
    • Zawadzka Martyna
    • Korniluk Urszula

    Czytaj wicej, zdjcia

    GRATULUJEMY WEJCIA DO III LIGI!!!
    opiekun - Ewa Trzeszczkowska

  3. Ranking na najlepszego sportowca szkoy w roku szkolnym 2012/2013
    Wyniki rankingu
  4. Wyniki turnieju szkolnego w rzutach osobistych do kosza 06.12.2012 r.
    Wyniki turnieju
  5. Udzia w baraach o wejcie do III Ligi Licealiady Wojewdztwa Podlaskiego
    w Siatkwce Dziewczt w roku szkolnym 2012/2013. (27.XI.2012 r.)
  6. Druyna I LO w siatkwce:

    • apiska Magdalena - kapitan
    • Brzeziska Justyna
    • Daniluk Monika
    • Fiedorowicz Natalia
    • Laskowska Katarzyna
    • Murawka Anna
    • Pawowicz Jesika
    • Petelczyc Karolina
    • Szawarska Paulina
    • Tymosiak Marta
    • Zawadzka Martyna
    • Korniluk Urszula

    Czytaj wicej, zdjcia

    DZIEWCZTA WYGRAY 2:0; 2:0; 2:0. GRATULUJEMY!!!
    opiekunowie - Dariusz Laszewicz i Ewa Trzeszczkowska

  7. Mistrzostwa Wojewdztwa Podlaskiego
    w indywidualnych biegach przeajowych 18.X.2012 r.
  8. Klasy pierwsze reprezentowali:
    • Daniowski Daniel 15. miejsce
    • Kuczyski Maciej 36. miejsce
    • ukowski Rafa 54. miejsce
    • Lewandowski ukasz 60. Miejsce
    Klasy drugie reprezentowali:
    • Krasowski Dariusz - 38. miejsce
    • Solaniuk Mirosaw 66. miejsce
    • Sacharczuk Kornel 75. miejsce
    • Wawrzyniuk Wojciech - 98. miejsce
    Klasy trzecie reprezentowali:
    • Krasowski Kondrat 27. miejsce
    • Niewiski Damian 95. miejsce


    Nasza szkoa uplasowaa si na 15 miejscu w klasyfikacji generalnej.
    opiekun - Dariusz Laszewicz
    Czytaj wicej, zdjcia

ROK SZKOLNY 2011/2012


  1. III miejsce w Licealiadzie Wojewdztwa Podlaskiego w Koszykwce Chopcw
  2. Skad druyny:
    • Pawe Rusinowicz IIIC- kapitan
    • Kamil Niewiski IIIC
    • Adrain Hryniewicki IIIC
    • Przemysaw Wielanowski IIIC
    • Adrian Grabowski IIID
    • Krzysztof Dobrogowski IIC
    • Mateusz Zawadzki IIB
    • Tomasz Sidoruk IIB
    • Karol Rzepniewski IC
    • Jakub Piotrowski
    • Norbert Dmitruk
    (opiekun - Dariusz Laszewicz)


    czytaj o finale

  3. IIIC I miejsce w szkole w futsalu!!!

  4. czytaj o finale