Wakacje nad morzem

Posted by

W końcu przybyło nasze upragnione lato. Dalej chodzę do okrutnej pracy, jednak zaczynam już myśleć o przyszłych wolnych chwilach. Wolne wzięłam na koniec sierpnia, także już za parę chwil będę w stanie w końcu wypocząć. Swoje wczasy zorganizowałam tak, że jestem przekonana, iż będą one niesamowitą wyprawą!

Najpierw ze znajomymi chcieliśmy wyjechać do zagranicznych miejsc. Co roku stawiamy na Chorwację, a ona wcale mi nie powszednieje, jednakże tym razem zapragnęliśmy spróbować czegoś całkowicie nowego. A jeśli odwiedzilibyśmy bałtyckie morze? W końcu Bałtyk także jest całkiem ciekawym miejscem, a odpoczynek nad nim nie musi oznaczać zawsze wylegiwania się na plaży. Przy tym obecnie nie chcę jakoś oddalać się od swojego państwa, bo martwi mnie to, co dzieje się na świecie. Wolę przeczekać ten straszny okres we własnym bezpiecznym kraju.

Wakacje przeżyję więc nad polskim morzem. Nie będę mimo tego przebywać w luksusowym, czterogwiazdkowym apartamencie, ponieważ postanowiliśmy znaleźć sobie wolny plac na terenie namiotowym. Wyruszamy ze swoimi namiotami i śpiworami, zakładamy obóz, a później robimy sobie małą szkółkę przetrwania. Zamierzamy zabrać z domów jak najmniejszą ilość pieniędzy i spróbować przeżyć udane wakacje niskim nakładem. Będziemy kąpać się, wylegiwać, spacerować i odwiedzać co ciekawsze zabytki, za co praktycznie nic nie musimy płacić.

Jestem taka rozentuzjazmowana tym planem, że już skreślam dni do wyczekiwanego wypoczynku. Będziemy podróżować pociągiem, tak więc sama podróż będzie całkiem przyjemna, ponieważ ostatnim razem jechałam koleją wiele miesięcy temu. A najwspanialsze jest to, że w końcu będę mogła przeżyć sporą ilość wolnych chwil ze swoimi przyjaciółmi. Ubóstwiam ich, tak więc moje wakacje na pewno będą udane!